FullStack Developer (PHP/Laravel) (Ref. č.: PG3IX315)

Let's Constult, s.r.o.

Miesto práce
Lužná 3, 851 04, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš tím developerov potrebuje nové posily, preto hľadáme nového hrdinu na kódenie. Nezáleží nám na tom či si junior alebo senior, záleží nám však na tom čo robíš a ako to robíš. Ak vieš pracovať samostatne, si problem solver a tvoj kód dokáže čítať aj niekto iný, si pre nás perfektný kandidát.

Na väčšine našich projektov pracujeme s PHP frameworkom Laravel, dáta ukladáme do MySQL, pushujeme do GitLabu a resolvujeme tasky cez Asanu prípadne cez náš Intranet. Pri práci u nás, sa môžeš naučiť používať aj technológie ako Angular, ActiveDirectory (LDAP), NodeJS, SNMP či Pusher. Ak budeš mať chuť a záujem určite sa naučíš kopec vecí v Linuxe - máme radi Debian distribúcie. Občas zakopneme aj o nejaký ten web vo WordPress, prípadne sa vyskytne projekt v Joomle!. V každom prípade máme v zálohe aj náš vlastný CMS systém a e-commerce platformu.

Ako náš nový kolega budeš mať na starosti vývoj existujúcich produktov našej spoločnosti, ako aj prácu na práve prebiehajúcich projektoch. Pracujeme na zaujímavých aj medzinárodných projektoch, pričom programujeme v angličtine, preto je pre nás základná znalosť tohto jazyka nevyhnutná.

Frontend našich projektov je v rukách Angularu, prípadne kombinácia HTML5 / CSS 3 / jQuery. Backend našich aplikácií je v správe PHP frameworku Laravel verzie 5. Hľadáme kolegu, ktorý je FullStack Developer. Teda bude sa vedieť orientovať aj na frontende, primárne však 70% času budeš pracovať na backende. Sme zatiaľ relatívne malý tím, ktorý sa rozrastá a bude aj ďalej rozrastať, pracujeme viacmenej agilným spôsobom vývoja. Čo sa týka aplikácie samotného technického riešenia sme 100% open-mind. Prines novú ideu, my ti dáme voľnosť. Niečo sa ti nepáči povedz to nahlas - radi ťa vypočujeme.

- kolektív mladých ľudí, ktorý sú zapálení pre to čo robia
- variabilná pracovná doba, homeoffice / práca z domu (ak budeš chcieť)
- firemný notebook (MacBook Pro)
- firemný telefón aj na osobné účely
- čerstvo mletá káva, čaj, ovocie na pracovisku
- zľavy pri nákupe vzdelávacej literatúry
- možnosť vzdelávania sa v oblasti virtuálnych serverov, Linuxu a serverových technológií
- VPS a hosting pre tvoje projekty
- firemné párty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - pokročilý
MySQL - pokročilý
JavaScript - pokročilý
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo požadujeme:
- nadšenie pri budovaní fungujúceho softvéru
- úprimnosť, komunikatívnosť a kreativitu
- znalosť objektového programovania v PHP a znalosť SQL
- skúsenosť s programovaním v Laravel 5, alebo príbuznom frameworku
- JavaScript (jQuery), HTML, CSS (Bootstrap 3)
- skúsenosť s GIT-om resp. GitLab-om
- angličtinu na úrovni B1

Čo je pre nás výhodou nie však podmienkou:
- Ak máš nadšenie, pre to čo robíš
- Ak poznáš Angular, React, jQuery alebo Backbone
- Ak si pracoval s CMS (WordPress, Joomla!)
- Ak máš skúsenosť s architektonickým návrhom webových aplikácií
- Ak vieš navrhnúť model MySQL databázy
- Ak poznáš Linux (ideálne Ubuntu prípadne Debian)

Sme malá digitálna agentúra, ktorá sa zaoberá vývojom webových stránok, web aplikácii, online rezervačných systémov, virtualizáciami serverov a tvorbou multiplatformových mobilných aplikácii. Sme mladý kolektív, ktorý už niekoľko rokov figuruje na slovenskom trhu v prostredí IT a internetu. Náš tím nie je veľký, ale na kvalite mu to neuberá, riadime sa mottom: "Plníme sny. Milujeme výzvy. Nebojíme sa inovácií." - ďalšie informácie o našej spoločnosti nájdeš na LetsConsult.sk.

Adresa spoločnosti

Let's Consult, s.r.o.
Lužná 3
851 04 Bratislava
ID: 3305999   Dátum zverejnenia: 8.2.2018