Programátor PHP

LET.IS SYSTEM, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.2.2021
Od 1 000 EUR/mesiacnadštandardné ohodnotenie podľa tabuliek, znalostí a výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame voľné pracovné miesto pre pozíciu programátor.

Náplň práce:

- podieľať sa na vývoji nových webových aplikácii
- rozširovať existujúce aplikácie o požadované moduly a funkcie a integrovať ich do pôvodného celku
- spolupracovať s kolegami na hľadaní najoptimálnejších riešení
- samostatné kontrola, testovanie a analýza existujúceho kódu
- do štruktúry existujúceho kódu Vás zaučíme

Osobnostné predpoklady:

- schopnosť samostatne vyhľadávať, analyzovať a zapracovávať potrebné funkcie/moduly do nových alebo existujúcich riešení
- porozumenie existujúcemu kódu (PHP+MySQL+javascript) a schopnosť plynule naň nadviazať
- znalosť OOP PHP nie je nutná, požadujeme ale porozumenie modulárnej štruktúry našich systémov na základe našich štýlov (použitie konkrétnych tried pre určité prvky)
- schopnosť písať čistý priamy kód, orientovaný na kompatibilitu (aj naprieč verziami PHP) a rýchlosť spracovania

Znalosti:
HTML - pokročilé
CSS - základné
PHP - pokročilé
JavaScript - pokročilé
jQuery - pokročilé
MySQL - pokročilé

Požadované vzdelanie - VŠ prvého stupňa odbor Informatika

Stručná charakteristika spoločnosti - Naša spoločnosť od roku 2012 tvorí informačné systémy pre riadenie firiem a organizácii. Aktuálne okrem množstva firiem používa naše riešenie veľké množstvo zariadení sociálnych služieb, detských domovov a hotelov.

LET.IS SYSTEM:

DODS SYSTEM:

PHIS SYSTEM:

Zamestnanecké benefity - nadštandardné odmeny za dobre vykonanú prácu podľa tabuliek (môžete sa dostať na úroveň prijímu ako poslanca NRSR), práca v skvelom tíme s možnosťou kariérneho rastu a projekty s veľkou budúcnosťou, telefón, kancelária atď., je samozrejmosť, možná práca aj z homeoffice

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Spoločnosť LET.IS SYSTEM, s.r.o. je poskytovateľ informačných systémov pre riadenie a organizovanie malých a stredných firiem a tiež materskou spoločnosťou firmy DODS SYSTEM, s.r.o. ktorá poskytuje informačné systémy pre poskytovateľov Sociálnych Služieb.

Zaujíma Vás čím sa zaoberá naša spoločnosť? Pozrite si prosím krátke video o našich produktoch:

LET.IS - https://lnk.sk/dpEW
PHIS - https://youtu.be/0LDl_X0iNF0
DODS - https://youtu.be/7SUDrgPlFns

Pozrite si náš Motivačný Veľkofilm o Podnikaní C2019 na www.velkofilm.sk
ID: 4018406  Dátum zverejnenia: 10.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac