Hlavný účtovník

LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Miesto práce
Parková 7, Topoľčianky
Termín nástupu
1.8.2024
Od 1 307 EUR/mesiacZákladná mzda sa pohybuje v rozmedzí od 1307,-€ do 1623 ,- €, v závislosti od rozsahu splnenia požiadavky zamestnanca na prax. + mesačné a ročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné vedenie podvojného účtovníctva

- Kontrola účtovných operácií na základe platnej legislatívy a štandardov

- Spracovanie DPH, kontrolných a súhrnných výkazov

- Spracovanie dane z príjmu právnických osôb, daň z nehnuteľnosti

- Spracovanie účtovných uzávierok

- Príprava podkladov a výkazov pre potreby auditu a daňového poradenstva,

inštitúcie štátnej správy

- Komunikácia s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy

rovnošata, služobný mobil, príspevky na rekreácie podľa kolektívnej zmluvy a sociálneho fondu, šport, kultúru, dopravu do zamestnania, príspevok do III. piliera, odmeny pri pracovnom a životnom jubileu, podľa výsledkov podniku 13. a 14. mzda, 5 dní dovolenky nad rámec ZP, uplatnenie rekreačného poukazu podľa ZP, stravné vyplácané aj počas čerpania dovolenky a mnoho iných.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

 min. 3 roky praxe v oblasti podvojného účtovníctva

znalosť programu SAP- výhodou

znalosť účtovných a daňových predpisov

dynamický, flexibilný, samostatný komunikatívny človek,

spoľahlivosť, presnosť, rýchlosť, odolnosť voči stresu.

LESY Slovenskej republiky sú štátnym podnikom so sídlom v Banskej Bystrici, ktorého hlavnou úlohou je spravovanie lesného a iného majetku vo vlastníctve Slovenskej republiky.
Našou víziou je trvalo udržateľný rozvoj štátnych lesov, ktorý vytvorí základ pre uspokojovanie potrieb prírody, spoločnosti, ekonomiky a optimálne zhodnotí lesný majetok štátu.
www.lesy.sk

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4811964  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 307 EUR/mesiac