Automechanik, Autoelektrikár, Klampiar, Lakiernik v nákladnom autoservise

Lesy,Lúky a Uhliská,s.r.o.

Miesto práce
Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do servisu nákladných vozidiel a ťažkej techniky hľadáme automechanika/autoelektrikára/klampiara/lakiernika

- vykonávať opravy mechanických, hydraulických a elektrických zariadení
- klampiarske práce
- lakiernicke práce
- vykonávať diagnostiku, montáž a demontáž súčiastok
- vykonávať nastavovanie motorov, ventilov, bŕzd
- dbať na dodržiavanie skladovania použitých olejov a filtrov
- diagnostika závad
- objednávanie dielov

firemné stravovanie,

všetky detaily vrátane platových podmienok budú upresnené pri pracovnom pohovore, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

• Prax pri opravách nákladných vozidiel nutná
• Po zaučení schopnosť samostatnej práce,
• Spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci,
• Vysoké pracovné nasadenie a disciplína,
• VP skupiny C,D,E výhodou, nie podmienkou

Spoločnosť vykonáva poľnohospodársku a lesnícku činnosť

LEVICE SLOVENSKO

Kontakt

ID: 3995141  Dátum zverejnenia: 3.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac