Výrobný pracovník na manipulačno-expedičnom sklade dreva

Lesy Jasov, s.r.o.

Miesto práce
Píla Počkaj, Počkaj č. 8, 044 23 Jasov, Košický kraj
Termín nástupu
08.01.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Úkolová mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Strojník čelného nakladača JCB
- Pilčík
- Opracovanie - skracovanie surových kmeňov dreva
- Príprava drevnej hmoty na expedíciu

Odborný rast, odmeny pri pracovnom a životnom jubileu

Žiadosti a životopis posielajte v slovenskom jazyku poštou alebo e-mailom. Odpovedať budeme uchádzačom, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a budú zaradení do užšieho výberu. Vybraní uchádzači sa zúčastnia osobných pohovorov so zástupcami našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojnícky preukaz, pilčícky preukaz - výhoda

Vodičský preukaz

B, C, T

Fyzická zdatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, pracovné nasadenie, manuálna zručnosť, chuť pracovať, absolvovanie vstupnej lekárskej prehliadky

Sme spoločnosť obhospodarujúca lesné pozemky, zaoberajúca sa ťažbou a spracovaním surovej drevnej hmoty v oblasti veľkoobchodu a maloobchodu s ňou

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Podzámok 166/28
044 23 Jasov
ID: 3260245   Dátum zverejnenia: 4.12.2017   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Úkolová mzda