Bagrista /strojník

Lesné hospodárstvo Čierny vrch, s.r.o.

Miesto práce
Kopec, Košecké Podhradie-Kopec
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zemné a výkopové práce v teréne.
Obsluhovanie stavebných strojov a mechanizmov.
Vykonávanie prác podľa pokynov nadriadeného.
Kontrolovanie technického stavu zverených strojov a mechanizmov.
Vykonávanie jednoduchých opráv a údržby zverených strojov a mechanizmov.
Čerpanie pohonných hmôt do zverených strojov a mechanizmov.
Vedenie príslušnej servisnej dokumentácie a záznamov o údržbe.
Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku, dodržiavanie BOZP , PO a smerníc

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú nami zadané podmienky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2020 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, T

Počet rokov praxe

3

Platný preukaz obsluhy stavebných strojov + odborná spôsobilosť

Spoločnosť sa zaoberá ťažbou a približovaním dreva, jeho prvotným spracovaním a následným predajom.Predaj je v širokom sortimente podľa kvalít, hrúbkových stupňov a tvrdosti dreva. Väčšinou predávame bukové a smrekové drevo.
Bukové drevo najvyššej kvality dodávame spracovateľovi dýh, ostatné kvality dodávame rôznym odberateľom na výrobu reziva a iných výrobkov.

Vyrábame aj palivové drevo v sortimente

tzv. siahovica alebo štiepané paletované drevo v rozmeroch 0,5 m, 0,33 m, 0,25 m.Samozrejmosťou je vlastná doprava špeciálnymi vozidlami.

Viac tu: http://lhciernyvrch.webnode.sk/

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kopec 618
018 31 Košecké Podhradie

Kontakt

ID: 3968659  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.