HR asistentka - príležitosť pre rast a rozvoj

LEŠENIE SK, s.r.o.

Miesto práce
Pestovateľská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Do nášho tímu hľadáme šikovného človeka, ktorý bude mať na starosti starostlivosť o našich spolupracovníkov v zahraničí. Aktívna komunikácia v Anglickom jazyku je nutná. Nemecký jazyk veľkou výhodou

Radi uvítame pozitívneho kolegu/kolegyňu, ktorej primárnou úlohou bude:

  • administratívne práce spojené s vedením databáz - aktívna práca s MS Excel
  • tvorba dokumentov
  • príprava admin. podkladov pred, počas a po vyslaní zamestnancov a subdodávateľov na Slovensku a EÚ
  • úzka spolupráca s manažmentom
  • starostlivosť o chod kancelárie

Chcete zistiť viac?  Určite nám dajte o sebe vedieť, radi Vám zodpovieme Vaše otázky na pracovnom pohovore. Tešíme sa na Vás!

  • Máte možnosť pracovať niektoré dni z pohodlia vášho domova, v závislosti od dohody s        nadriadenými.
  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Stravovanie nie je problém, pretože naša spoločnosť hradí plný príspevok na stravovaciu kartu.
  • Nemusíte sa obmedzovať na jednu športovú aktivitu, Multisport karta vám umožní využívať rôzne športové aktivity.
  • Naše príjemné prekvapenia nekončia len pri narodeninách, ale radi vám prinesieme aj vianočné príspevky.
  • Svoje auto môžete bezplatne zaparkovať v areáli spoločnosti.
  • Pri práci by ste nemali trpieť smädom a hladom, preto poskytujeme pitný režim, kvalitnú kávu a ovocie na pracovisku.
  • U nás máte možnosť otvorenej a obojstrannej komunikácie s vedením spoločnosti na pravidelnej báze.
  • Spoločné aktivity, ako teambuildingy, nám umožňujú posilniť tímovú spoluprácu a zlepšiť vzťahy medzi kolegami.
  • Informácie o výberovom konaní

    Ďakujeme Vám za Váš záujem, kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky v čo najväčšej miere

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

    Ostatné znalosti

    Microsoft Word - Pokročilý
    Microsoft Excel - Pokročilý
    Internet - Pokročilý

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

    ​Táto pozícia si vyžaduje komunikačné zručnosti aj v cudzom jazyku, keďže si zakladáme na dobrej a proaktívnej komunikácii s našimi zahraničnými klientmi.
    Náš ideálny kandidát je tímový hráč so silnými komunikačnými schopnosťami a schopnosťou jednoducho spolupracovať s ostatnými kolegami na čo najefektívnejšom dosahovaní cieľov. Predchádzajúca prax nie je potrebná. Zmysel pre humor je veľká výhoda :)​

    Stabilná a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť zaoberajúca sa prenájmom, predajom a montážou lešenia, pôsobiaca najmä na západe Slovenska, vo Švédsku, v Nemecku a v Holandsku.

    Počet zamestnancov

    50-99 zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Mgr. Jana Orosová
    Tel.: +421910670533
    E-mail: poslať životopis
    ID: 4800746  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac