1 400 - 2 100 EUR

Lešenár/ vodič

Lešenia, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď alebo dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž a demontáž systémového rámového lešenia typu Alfix 0,73 m so sídlom v Banskej Bystrici s pôsobnosťou na celom Slovensku
Vodič nákladného motorového vozidla - výhoda, nie je podmienka
Prax (lešenársky preukaz, výškové práce)
Ide o kumulatívnu pracovnú pozíciu, tzn. vodič je zároveň lešenár.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

lešenár priemerne 1400€, vodič 1600 €, živnostník 1900 €, živ. vodič 2100€

vernostný bonus ku mzde podľa dĺžky zamestnania
podpora pri získavaní kvalifikačných oprávnení
voľné víkendy

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti o prijatie do zamestnania môžu uchádzači zasielať:
na e-mail: [email protected]
tel./fax.: 048 - 415 2921
V žiadosti uveďte krátky pracovný životopis

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.5.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

fyzická zdatnosť a predpoklady pre práce vo výškach
výhodou je vlastníctvo vodičského oprávnenia C - nie je to podmienka

Spoločnosť Lešenia, s.r.o. pôsobí na trhu od r. 1999, venuje sa montáži a demontáži rámového lešenia, predaju a prenájmu lešenia, doprave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Tajovského 819/20
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 458596   Dátum zverejnenia: 15.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   lešenár priemerne 1400€, vodič 1600 €, živnostník 1900 €, živ. vodič 2100€