Účtovníčka / účtovník

LES, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Od 800 EUR/mesiaczákladná mzda dohodou podľa schopností uchádzača plus osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spracovanie, príprava a účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.).
• Posudzovanie správnosti faktúr z daňového a účtovného hľadiska, kontrola cien dodávateľských faktúr.
• Vystavovanie faktúr za služby, tovar.
• Príprava zápočtov pohľadávok a záväzkov.
• Spracovanie pokladničných dokladov.
• Vedenie evidencie pre potreby DPH.
• Pripravovanie vybraných účtovných a štatistických výkazov a prehľadov.
• Spolupráca pri účtovnej závierke.
• Spolupráca pri inventarizácii majetku, vlastného imania a záväzkov.
• Zapisovanie došlej pošty, faktúr a zmlúv do elektronickej evidencie a skenovanie dokumentov.

flexibilný pracovný čas
zaujímavá práca v príjemnom menšom kolektíve
možnosť uplatniť vlastné schopnosti a zručnosti

Pracovné miesto je obsadzované na dobu určitú na zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou je prax v oblasti účtovníctva vo výrobnej spoločnosti.

Počet rokov praxe

2

zodpovedný prístup k práci, samostatnosť a precíznosť
logické myslenie
schopnosť rýchlo sa naučiť nové veci
pozitívne naladenie

Spoločnosť Les, s.r.o., so sídlom v Trenčíne, vznikla v roku 2000. Výrobná prevádzka a veľkosklad sa nachádza v Drietome, v areáli PDP Drietoma.
Hlavnou činnosťou spoločnosti je najmä výroba, predaj a distribúcia ekobrikiet, peliet a štiepaného dreva.
Okrem toho sa spoločnosť zaoberá aj nákupom a predajom drevnej suroviny, výrobou zelenej a technickej štiepky, spracovaním drevných zvyškov po lesníckej a drevárskej výrobe pre potreby teplárenských a drevospracujúcich spoločností, ako aj vnútroštátnou a medzinárodnou dopravou lesovozmi.
LES, s.r.o. v podtitule svojho loga používa slovné spojenie "zelená energia", ktoré je vyjadrením smerovania celej spoločnosti.
Cieľom spoločnosti je pomôcť ľuďom používať ekopalivá LES a šetriť tak nielen vlastné peniaze a námahu vynakladanú na zabezpečenie tepla pre svoje domovy, ale aj životné prostredie a prírodu okolo nás.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4037579  Dátum zverejnenia: 23.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac