Špecialista podpory predaja pre maďarský trh

LES, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacod 900,- EUR mesačne, konečná výška základnej mzdy závisí od skúseností a seniority kandidáta, plus osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupráca na rozvoji obchodných aktivít spoločnosti - rozšírenie predaja na územie Maďarska.
Komplexná starostlivosť o maďarsky hovoriacich zákazníkov.
Preklad web stránky spoločnosti a ostatnej potrebnej dokumentácie do maďarského jazyka.
Komunikácia (telefonická, elektronická, písomná) so zákazníkmi v maďarskom jazyku.
Vybavovanie objednávok prijatých cez e-shop, zariaďovanie dopravy, ekonomická a administratívna agenda súvisiaca s jednotlivými obchodnými prípadmi.
Navrhovanie možností rozvoja obchodnej, príp. marketingovej činnosti vo zverenej oblasti.

možnosť podieľať sa na rozširovaní obchodnej činnosti spoločnosti
práca v príjemnom menšom kolektíve
uplatnenie vlastnej iniciatívy
flexibilný pracovný čas
motivujúce pracovné prostredie
firma podporujúca work-life balance

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem. Prosíme o poslanie životopisu a krátkeho motivačného listu v slovenskom aj maďarskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Sociálne siete - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- výborné komunikačné zručnosti vrátane písomného a štylistického prejavu
- prozákaznícke myslenie
- zodpovedný a pozitívny prístup k práci
- samostatnosť, dôslednosť, ochota učiť sa nové veci
- orientácia na dosahovanie cieľov

Spoločnosť Les, s.r.o., so sídlom v Trenčíne, vznikla v roku 2000. Výrobná prevádzka a veľkosklad sa nachádza v Drietome, v areáli PDP Drietoma.
Hlavnou činnosťou spoločnosti je najmä výroba, predaj a distribúcia ekobrikiet, peliet a štiepaného dreva.
Okrem toho sa spoločnosť zaoberá aj nákupom a predajom drevnej suroviny, výrobou zelenej a technickej štiepky, spracovaním drevných zvyškov po lesníckej a drevárskej výrobe pre potreby teplárenských a drevospracujúcich spoločností, ako aj vnútroštátnou a medzinárodnou dopravou lesovozmi.
LES, s.r.o. v podtitule svojho loga používa slovné spojenie "zelená energia", ktoré je vyjadrením smerovania celej spoločnosti.
Cieľom spoločnosti je pomôcť ľuďom používať ekopalivá LES a šetriť tak nielen vlastné peniaze a námahu vynakladanú na zabezpečenie tepla pre svoje domovy, ale aj životné prostredie a prírodu okolo nás.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4007772  Dátum zverejnenia: 3.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac