Production planner

LES Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 850 EUR/mesiacMzda záleží od skúseností a chuti pracovať

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád pracuješ s číslami, vytváraš/upravuješ/vylepšuješ tabuľky? Ovládaš Excel? Hovorí Ti niečo plánovanie výroby resp. by si vedel(-a) predstaviť vykonávať túto činnosť a chceš získať skúsenosti v tejto oblasti? Rozprávaš plynule anglicky? Vieš pracovať ako “samostatná jednotka” ale zároveň aj komunikovať s rôznymi ľudmi na rôznych pracovných pozíciách? Vieš si predstaviť, že od Teba bude záležať celý chod výroby?
Ak spĺňaš aspoň časť (English is MUST), tak sa ozvi, radi s Tebou pokecáme o prípadnej budúcnosti v našej firme.
Sme malá zahraničná výrobná spoločnosť, ktorá hľadá do svojich radov Plánovača Výroby, ktorý okrem presnosti a precíznosti v plánovaní výroby, prinesie nový entuziasmus a nadčasové nápady.

Práca pre stabilnú, rozvíjajúcu sa spoločnosť
- Stabilná pracovná pozícia
- 13-ty plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
MRP systémy (SAP, Oracle, Miclas, etc.) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou káblov a káblových zväzkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4122288  Dátum zverejnenia: 10.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac