Office Manager/ka

LES Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800,- brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pozícia je obsadzovaná na zástup počas materskej dovolenky

- hospodárska korešpondencia, vybavovanie mailovej a telefonickej komunikácie, pošta, kopírovanie, scan;
- evidencia došlej a odoslanej pošty;
- vedenie a evidencia pokladne;
- starostlivosť o priestory a o kuchynku (zabezpečenie minerálok, kávy, atď )
- nákup a objednávanie kancelárskych potrieb;
- odosielanie zásielok, preberanie doporučených zásielok;
- spracovanie objednávok v internom systéme;
- príprava podkladov (objednávky, pracovné zmluvy, dodatky, atď) pre nadriadeného;
- ďalšie administratívne práce, práca s databázou spoločnosti;
- plnenie pridelených úloh od nadriadeného;

- 13. plat;
- práca v menšom, priateľskom pracovnom kolektíve;

Prosíme uchádzačov/ky o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesné životopisy posielali formou e-mailu v slovenskom + nemeckom príp. anglickom jazyku. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Personalistika - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka, prípadne oboch;
- prax na pozícii asistentky výhodou
-príjemné vystupovanie , komunikatívnosť, systematickosť, výborné organizačné schopnosti,
- diskrétnosť, dôslednosť, iniciatíva, schopnosť samostatne riešiť problémy, lojalita, schopnosť tvoriť priority, samostatnosť;

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou káblov a káblových zväzkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Bratislavská cesta 592
91105 Trenčín
ID: 3283872   Dátum zverejnenia: 20.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800,- brutto