Team leader

LES Slovakia s.r.o.

Bratislavská cesta 592, Trenčín (priemyselný park), okres Trenčín
Termín nástupu
01.02.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovať výrobu z hľadiska kvality, množstva a času,
- koordinovať a školiť tím výrobných pracovníkov,
- pomáhať operátorom v prípade ťažkostí, rieši problémy vo výrobe,
- pozná všetky pozície svojho pracovného modulu a pravidelne ich kontroluje,
- zabezpečovať potreby svojho pracovného tímu v oblasti vybavenia
- dbať na dodržiavanie BOZP
- upozorňovať vedúceho v prípade nedostatkov, podieľa sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu.

- 13. plat,
- práca na trvalý pracovný pomer

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- vzdelanie technického smeru,
- skúsenosti s koordinovaním ľudí a s prácou vo výrobe,
- spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita, manuálna zručnosť, schopnosť rýchlo reagovať a riešiť vzniknuté problémy, analytické a technické myslenie, organizačné schopnosti.

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou káblov a káblových zväzkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Bratislavská cesta 592
91105 Trenčín
ID: 3283872   Dátum zverejnenia: 11.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou