Reagujte bez životopisu

Chceme Tě v Boskovicích • muži i ženy • ubytování (operátor ve výrobě)

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Boskovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED!
Mzdové podmínky (brutto)
27 000 - 32 000 Kč/měsícPráce pro muže i ženy s možností ubytování

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do zavedené a stabilní výrobní společnosti v Boskovicích v Jihomoravské kraji, která má výsadní postavení na trhu jakož to jediný výrobce vřeten pro dopřádací stroje na světě hledáme operátora výroby

•práce je VHODNÁ pro absolventy, muže i ženy.
• nástup je možný každý týden

Co budete dělat
Jedná se o práci ve 3směnném provozu (R+O+N) po 8h směnách. Náplní Vaší práce bude nenáročná obsluha CNC automatů, výrobních linek, jednoduchá montážní práce, měření výrobků, NENÍ potřeba předchozí praxe, ale je výhodou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• mzda od 27000kč/hrubého m.
• ubytování do 3000kč/m
• stravování ve firemní jídelně a v případě přesčasů nebo víkendů máte nárok na stravenku
• MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna, kurty atd.)
• týdenní záloha 1000kč po pěti odpracovaných dnech

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala, použijte odpovědní formulář a domluvíme si pohovor na naší pobočce v Brně.
Budeme se na Vás těšit
Tým LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
VOLEJTE ZDARMA +420 800 197 197

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní společnost má výsadní postavení na trhu jakožto jediný výrobce vřeten pro dopřádací stroje na světě, která jsou stoprocentně vyráběna přímo ve výrobním závodě.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• praxe v oboru není nutná
• znalost ČJ
• spolehlivost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Libuše Švecová
Tel.: +420800197197
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4808180  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 27 000 Kč/měsíc