Reagujte bez životopisu

Brigáda na letišti Václava Havla • třídění zavazadel • možnost volby směn

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
zhruba 2 týdny po pohovoru
Mzdové podmínky (brutto)
183 Kč/hod.stravenky, zaměstnanecké taxi, motivační bonusy, multisport karta, týdenní zálohy na mzdu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zaměstnanec bude kompletně zaškolen včetně řízení schůdků k letadlu a jiných vozíků, které se na letišti používají
• školení hradí letecká společnost a naopak školení je hrazené jako odpracované hodiny pro vás
• vykládka a nakládka zavazadel (ručně nebo pomocí techniky)
• řízení manipulační techniky (různé vozíky, autíčka, schůdky k letadlu
apod.)
• třídění zavazadel pomocí čtečky kódů
• možnost volby směn ( min. 5 směn v měsíci )
• práce je vhodnější pro muže

Zaměstnanecké výhody, benefity

• mzda 183 Kč / hod
• zákonné příplatky (noc, víkend apod.)
• stravenkový paušál 82,5 Kč / směna (čistého)
• zaměstnanecké TAXI v čase 22:00 - 6:00
• zvýhodněné parkování 250 Kč / měsíc

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Společnost poskytuje logistické služby na letištích.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• řidičský průkaz sk. B
• čistý trestní rejstřík
• fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav
• znalost českého jazyka
• časová flexibilita (plánování směn na měsíc dopředu)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4775326  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 183 Kč/hod.