Nástup ihned! • 29 000 Kč/m + 15 000 kč bonus • ubytování

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Žebrák, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

15 000 Kč NÁBOROVÝ BONUS POUZE NYNÍ!

NABÍZÍME

  • 15 000 Kč náborový bonus
  • 29 000 Kč/měs mzda se skvělými bonusy
  • 10 000 Kč půlroční bonus
  • 20 000 Kč bonus za doporučení
  • dlouhodobé zaměstnání na HPP
  • 2 týdny dovolené navíc, abyste si mohli pořádně odpočinout
  • POSTARÁME SE O VÁS

○ teplé jídlo na všech směnách jen za 18 Kč
○ pracovní oděvy
○ praní pracovních oděvů
○ závodní lékař
○ finanční poradenství
○ týdenní zálohy na mzdu
○ ubytování s příspěvkem 3000 Kč
○ svozová doprava

  • doprava do zaměstnání zajištěna svozovými autobusy z lokalit Beroun, Příbram, Kařez, Cheznovice, Tmaň

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • Na začátku projdete školením, kde Vám vše vysvětlíme tak, aby pro Vás byl nástup do práce co nejpohodovější.
  • Na samotném pracovišti pak budete kompletovat nebo kontrolovat klimatizační jednotky, kontrolní panely, výparníky nebo kompresory do automobilů
  • Vaši práci podpoří špičkové technologie
  • Pokud si nebudete s čímkoli vědět rady, poradí Vám Vaši zkušenější kolegové nebo naše koordinátorka Iveta.
  • Provoz je na 3 směny, po 8 hodinách (R, O, N), víkendy máte volné
  • Pracovních pozic je víc, navíc má každý zaměstnanec možnost kariérního postupu

POŽADUJEME

  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • zkušenosti s prací ve výrobě jsou výhodou, nikoli podmínkou
  • dobrý zdravotní stav (umožňující práci na 3 směny)

VOLEJTE ZDARMA
+420 800 197 197

POBOČKA: Beroun, Plzeňská 52

Kontakt

Kontaktní osoba: Oksana Pavlichenko
E-mail: poslat životopis

ID: 3931333  Dátum zverejnenia: 30.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.