Pracovník/ce expedice tabletů a mobilních tel. • 150 Kč/hod • bez nočních směn • ubytování v Praze • svozy z Opatova zdarma

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Strančice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
130 - 168 Kč/hod.150 Kč/hod, 3 000 sezónní bonus, 100 Kč stravenky, svozy, ubytování, zálohy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• balení výrobků
• lepení štítků
• práce s lepící páskou
• směny - ranní (6:45 - 15:00), odpolední (14:45 - 23:00)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• mzda 130 - 150 Kč/hod
• 3 000 Kč/měs sezónní bonus
• 1 500 Kč/měs bonus na ubytování/bydlení
• 100 Kč stravenky
• kariérní růst
• čistý sklad se značkovou elektronikou
• chill out zóny
• svozová doprava z Prahy - Opatova ZDARMA
• týdenní zálohy
• týden dovolené navíc
• zajištěné ubytování
• zaměstnání na HPP
• ODMĚNA 3 000 Kč ZA DOPORUČENÍ ZAMĚSTNANCE!

Informace o náboru

Volejte zdarma
+420 800 197 197

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Sklad elektroniky světových značek.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• znalost práce na počítači
• spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3790478  Dátum zverejnenia: 18.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 130 - 168 Kč/hod.150 Kč/hod, 3 000 sezónní bonus, 100 Kč stravenky, svozy, ubytování, zálohy