Reagujte bez životopisu

30 000 Kč • ubytování zdarma • obsluha strojů nebo dokončovací práce • Mikulov

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Mikulov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsícubytování ZDARMA nebo 2000 Kč na dojíždění, týden dovolené navíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• jednoduchá výroba kabelových svazků pro automobilový průmysl
• samostatná práci na strojích nebo dokončovací práce
• práce na lince,3 směny/ 8 hod, od pondělí do pátku

Zaměstnanecké výhody, benefity

• nástupní mzda 20 000 - 25 000 Kč/měs
• mzda po zkušební době až 35 000 Kč/měs
• bonusy za dosažené výsledky
• ubytování ZDARMA nebo 2000 Kč na dojíždění
• dotované stravování v jídelně
• týden dovolené navíc (5 týdnů ročně)
• servis koordinátora
• čisté pracovní prostředí
• týdenní zálohy na mzdu
• možnost přesčasů
• odborné zaškolení
• odměny za doporučení dalších zaměstnanců (3000 Kč)
• ubytovna: 2-3 lůžkové pokoje s ledničkou, na patře WC, koupelna, kuchyně a pračka.

Informace o náboru

VOLEJTE ZDARMA
+420 800 197 197

NÁSTUPY V LEDNU 2020.

Lepší práce
Husova 8
602 00 Brno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost se zabývá výrobou bateriových kabelových svazků a elektrovodičů z hliníku a mědi pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• chuť pracovat na 3 směny
• manuální zručnost
• základní znalost PC (myš, klávesnice, vědět co je MS Excel)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3731957  Dátum zverejnenia: 10.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc