Skladník/ce značkového oblečení • 25 000 Kč/měs • nástupní bonus 36 000 Kč • oběd za 10 Kč • Zdiby (Praha východ)

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Praha-východ, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 28 000 Kč/měsíc25 000 Kč/měs, 36 000 nástupní bonus, oběd za 10 Kč, týden dovolené navíc, zajištěné ubytování, široká svozová doprava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme nové kolegy na pozice skladník manipulant a picker pro logistickou společnost zabývající se skladováním a distribucí značkového oblečení sídlící nedaleko Prahy.

Dle přidělené pozice budete:
• vychystávat a nachystávat objednávky
• kompletovat
• etiketovat a balit zboží
• případně obsluhovat VZV techniku

Zaměstnanecké výhody, benefity

• mzda od 20 000 Kč/měs, po zaučení mzda 25 000 Kč/měs + příplatky
• nástupní bonus 6 000 Kč vyplácen už od 1.celého měsíce !!!
• a další náborový bonus 30 000 Kč při nástupu do 30.9.2019!
• práce na 2 směny (ranní a odpolední ) nebo pouze noční směny
• týdenní zálohy na mzdu
• ODMĚNA 3 000 Kč ZA DOPORUČENÍ ZAMĚSTNANCE!
• zvýhodněný oběd jen za 10 Kč
• ZDARMA na směně 3 teplé nápoje z automatu
• 25 dní placené dovolené
• zajištěné dotované ubytování v Praze
• stabilní dlouhodobé zaměstnání na HPP
• zajištěná a dotovaná svozová doprava z okolí: Lovosic, Litoměřic, Mělníku, Neratovic, Roudnice, Odolené vody, Kralup nad Vltavou a Kobylis

Informace o náboru

VOLEJTE ZDARMA
+420 800 197 197

Pobočka: Služeb 4, Praha 10 - Strašnice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Logistická společnost, která se zabývá skladováním a distribucí značkového oblečení sídlící nedaleko Prahy.

Pracoviště se nachází ve Zdibech u Prahy, pro ty kteří nebydlí v blízkosti je zde zajištěná svozová doprava přímo před sklad.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• čistý rejstřík trestů
• ochota pracovat na 2 směny (ranní/odpolední) nebo ochotu pracovat jen na noční směnu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3593814  Dátum zverejnenia: 15.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 000 - 28 000 Kč/měsíc25 000 Kč/měs, 36 000 nástupní bonus, oběd za 10 Kč, týden dovolené navíc, zajištěné ubytování, široká svozová doprava