Řidič VZV (sk. G) od 21.200 Kč - Zdiby

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Zdiby, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned / dohodou
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
21.200 - 25.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- manipulace se zbožím
- řízení VZV

Zaměstnanecké výhody, benefity

- obědy a večeře na pracovišti za 10 Kč + 3 nápoje z automatu zdarma (káva, čaj) / směna
- na výběr ranní + odpolední směna NEBO pouze noční směny
- zajištěná svozová doprava
- možnost ubytování
- týdenní zálohy na mzdu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Přijmeme nové kolegy na pozice řidič VZV pro logistickou společnost zabývající se skladováním a distribucí značkového oblečení sídlící nedaleko Prahy.

Pracoviště se nachází ve Zdibech u Prahy. Pro ty, kteří nebydlí v blízkosti, je zde zajištěná svozová doprava přímo před sklad.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- platné oprávnění na VZV - retrak sk. G
- čistý VRT
- spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Štefánikova 18/25
150 00 Praha 5 - Smíchov

Kontakt

Kontaktní osoba: Jiřina Filipová
Tel.: +420725426038
E-mail: poslat životopis
ID: 3389842   Dátum zverejnenia: 25.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   21.200 - 25.000