Operátor/ka ve výrobě • 2 směny • 26 000,- Kč/měs • strava zdarma • Pohořelice

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Pohořelice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
26 000,- Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní Vaší práce bude výroba a montáž hydraulických hadic (ořez hadic, testování, finální montáž, balení a příprava komponentů.)
Práce je vhodná pro muže i pro ženy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• stabilní dlouhodobé zaměstnání na HPP
• práci ve dvousměnném provozu od pondělí do pátku (8h)
• mzdu 26 000,- Kč/měs
• možnost přesčasů
• stravování ve společnosti zdarma
• týdenní zálohy na mzdu
• každý zaměstnanec dostane k dispozici Makro kartu

Informace o náboru

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás kontaktujte na naší bezplatné telefonní lince +420 800 197 197, která je Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 - 17:00 hodin. Volat můžete také na mobilní číslo 725 802 322.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Přijmeme nové zaměstnance na pozice montážních dělníků do společnosti se sídlem v Pohořelicích zabývající se výrobou hydraulických hadic určených pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• alespoň základní znalost technické dokumentace
• základní znalost práce v Excelu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3362972  Dátum zverejnenia: 17.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 26 000,- Kč/měs