Hledáme nové skladníky a skladnice • 121 Kč/hod + bonusy a stravenky • Cheb

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Cheb, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
121,- Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové kolegy skladníky do pěkného, moderního a čistého skladu s elektronikou v Chebu.

Co bude náplní Vaší práce?
• Vaše první práce bude vykládka zboží z kamionů a jeho následné třídění. Až se na této pozici zaučíte, můžete se posunout na další pozice.
• Nejedná se o nic složitého, budete pracovat v partě pohodových kolegů, kteří Vám se vším pomůžou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• dlouhodobé zaměstnání na HPP
• mzdu 121,- Kč/hod
• plně hrazené 40,- Kč stravenky
• mimořádné prémie za dobrý pracovní výkon
• práci ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední 8h)
• 5 týdnů placené dovolené, protože i odpočinek je důležitý
• týdenní zálohy na mzdu
• v případě zájmu zajistíme ubytování v Chebu jen za 100 Kč/noc

Informace o náboru

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás kontaktujte na naší bezplatné telefonní lince +420 800 197 197, která je Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hod.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Nadnárodní společnost zabývající se skladováním a logistikou elektroniky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• máte čistý trestní rejstřík
• ovládáte základy práce na počítači (ovládáte, pokud jste našli tento inzerát)
• máte zkušenosti s prací ve skladu (není nezbytnou podmínkou, rádi Vás vše naučíme)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3348784  Dátum zverejnenia: 6.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 121,- Kč/hod