Kompletace automobilových nádrží, mzda 19000,- až 23000,- Kč/měs (Kněžmost)

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Kněžmost, Mladá Boleslav
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
23 000,- Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní Vaší práce bude jednoduchá montáž a kompletace palivových nádrží určených pro automobilový průmysl.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaměstnání na HPP se smlouvou na 3 roky
- mzdu 19 000,- až 23 000,- Kč/měs
- příplatky za směnnost
- týdenní zálohy na mzdu
- svozový autobus do zaměstnání
- možnost zvýhodněných obědů ve firemní kantýně (44,- Kč oběd a polévka)
- výplaty v bance bez potřeby vlastnit účet
- v případě zájmu zajistíme ubytování

Informace o náboru

V případě zájmu, nebo jakéhokoli dotazu volejte na naší bezplatnou linku 800 197 197, kde jsme Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 17:00.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Hledáme nové zaměstnance do německé společnosti, která již 25 let působí v České republice.
Hlavním zaměřením společnosti je výroba palivových nádrží pro osobní a nákladní automobily.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spolehlivost
- ochota pracovat na 3 směny
- praxe v oboru není nutná, vše Vás rádi naučíme

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost Lepší práce je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Štefánikova 18/25
150 00 Praha 5 - Smíchov

Kontakt

Kontaktní osoba: Markéta Štochlová
Tel.: +420 800 197 197
E-mail: poslat životopis
ID: 3211053   Dátum zverejnenia: 10.10.2017