Řidič/ka VZV retrak • 197,-Kč/hod • sezónní bonus 5 600,- Kč • Bor u Tachova

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Bor u Tachova, Okres Tachov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
197,- Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zaskladňování a vyskladňování pomocí retraku
• práce se skenerem
• zpracovávání dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• pracovní smlouva na HPP na 3 roky
• mzda 197,- Kč/hod
• plně hrazené 70,- Kč stravenky
• sezónní bonus 5 600,- Kč
• 5 týdnů dovolené
• možnost výplaty bez nutnosti vlastnit účet
• týdenní zálohy na mzdu
• v případě zájmu zajistíme ubytování v Tachově

Informace o náboru

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás kontaktujte na naší bezplatné telefonní lince +420 800 197 197, která je Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin nebo pomocí emailové adresy [email protected].

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Hledáme nové kolegy na pozice řidičů VZV s platným průkazem na retrak (W1, W2) do skladu s oblečením značky PRIMARK.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• platné oprávnění a zkušenosti s retrakem
• čistý trestní rejstřík
• ochota pracovat ve třísměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3104365  Dátum zverejnenia: 14.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 197,- Kč/hod