Jednoduché montážní práce v automotive 142,- Kč/hod (Tachov)

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Tachov
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
142,- Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní Vaší práce budu jednoduché manuální práce na montážní lince s využitím nových technologií.
Jedná se o práci ve dvousměnném provozu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Mzda 142,- Kč/hod
* pracovní smlouva na HPP na 3 roky
* široký výběr teplých jídel na pracovišti jen za 30,- Kč
* zálohy na mzdu každý pátek
* možnost výplaty bez nutnosti vlastnit účet
* bonusový program (mobilní telefony, tablety, oblečení,...)
* v případě zájmu zajistíme ubytování v Tachově 500m od pracoviště

Informace o náboru

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás kontaktujte na naší bezplatné telefonní lince +420 800 197 197, která je Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin nebo pomocí emailové adresy zuzana.holbova@lepsiprace.cz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Hledáme nové zaměstnance na pozici „montážního dělníka" ve společnosti zabývající se výrobou sedaček do automobilů, kamionů a vlaků sídlící v Tachově.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* zájem o práci ve dvousměnném provozu
* práce je vhodná pro muže i pro ženy bez ohledu na věk

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost Lepší práce je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Štefánikova 18/25
150 00 Praha 5 - Smíchov

Kontakt

Kontaktní osoba: Zuzana Holbová
Tel.: +420 800 197 197 nebo +420 733 128 120
E-mail: poslat životopis
ID: 3089343   Dátum zverejnenia: 6.10.2017