Event Account Manager Senior

LEOPARD PRODUCTION, s. r. o.

Miesto práce
Sreznevského 3, 831 03 Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 500 EUR/mesiacKonečná výška platu závisí od skúsenosti a schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vytváranie kreatívnych eventových konceptov, ich napĺňanie
- Tvorba ponuky pre klienta
- Analyzovanie klientových potrieb a následné vytváranie projektov a ich prezentácia
- Plánovanie, organizovanie, vedenie a prezentovanie pridelených projektov
- Tvorba rozpočtov a dohliadanie na ich dodržiavanie
- Kontrola dodržiavania timingu a realizácie stanovených úloh a krokov
- Pravidelné reportovanie o stave projektov
- Rozvíjanie a budovanie dobrých vzťahov s klientmi
- Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, prieskum trhu a aktivít konkurencie
- Pro-klientsky nastavený prístup, starostlivosť o nových a existujúcich zákazníkov
- Výhodou je, ak má uchádzač skúsenosti s produkciou Online/Audiovizuálnych diel

- Viac ako 12 rokov skúseností a odborné know-how
- Perfektný tím plný profesionálov
- Práca na malých i veľkých eventoch a produkciách, možnosť vyskúšať si nové a netradičné produkčné riešenia
- Legendárne agentúrne aj medziagentúrne akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

management, marketing, ekonómia, VŠMU, VŠVU

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Event, Reklama

Počet rokov praxe

3

- Dobrý poslucháč
- Byť schopný prezentovať svoje nápady a myšlienky
- Tímový hráč
- Dôraz na detail
- Schopnosť podávať výkon pod tlakom
- Pozitívny a pro-aktívny prístup
- Flexibilita a schopnosť promptne reagovať
- Excelentný verbálny a písomný prejav
- Excelentné organizačné schopnosti
- Talent na riešenie problémov
- Znalosť KPI a marketingových techník pre eventový manažment
- Technologické zameranie: sledovanie trendov a ich zapracovanie do vhodných projektov klienta

Naša jedinečnosť na slovenskom trhu spočíva v spojení dvoch typov produkcií pod jednou strechou. Okrem live marketingu, ponúkame našim klientom služby zamerané na TV a digitálnu produkciu (reklamné spoty, inštruktážne videá, dokumenty, online prenosy). Skúsenosti s elektronickou produkciou nám umožňujú pozerať na eventové zadania aj z iného uhlu a ponúkať klientom efektívne riešenia implementovania rôznych video príspevkov a projekcií do programu, vrátane ich samotnej produkcie.

Sme eventová agentúra, ktorá je držiteľom prestížneho ocenenia za kreativitu – Zlatý klinec. A to hneď dvojnásobným. To dokazuje, že do našich eventov vnášame kreatívne riešenia, ktoré vieme aj precízne exekuovať. Zisk týchto cien zároveň potvrdzuje správnosť našej vízie, ktorú sme sa rozhodli rozvíjať v BTL segmente a vnášať do eventov realizovaných pre našich klientov.
ID: 4081598  Dátum zverejnenia: 14.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac