Kontrolór kvality

LEONTEUS, s.r.o.

Miesto práce
Kozí vŕšok, Liptovská Teplá
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práce súvisiace s kontrolou potravín vo výrobe
- monitoring a zodpovednosť za dodržiavanie hygienických noriem
- školenia pracovníkov výroby a expedície z pohľadu kvality
- vedenie laboratória a zabezpečovanie interných testov a laboratórnych skúšok
- spolupráca s externými laboratóriami
- vykonáva a zabezpečuje aj ďalšie úlohy vyplývajúce z platnej dokumentácie systému manažérstva bezpečnosti potravín vytvorenej v súlade s požiadavkami IFS

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinársky priemysel

Počet rokov praxe

1

Práca s PC, samostatnosť, manuálna zručnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť

Spoločnosť LEONTEUS, s.r.o. je dynamická slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom mliečnych výrobky pod značkou Kozí vŕšok. Všetky produkty našej spoločnosti sú založené na tradičných originálnych receptúrach s dôrazom na vysokú kvalitu a nezameniteľnú chuť. Značka Kozí Vŕšok si počas svojej krátkej histórie rýchlo získala priazeň medzi zákazníkmi aj spotrebiteľmi na Slovensku, ale i v zahraničí. Spoločnosť má sídlo v Bratislave a výrobná prevádzka sa nachádza v obci Ivachnová, okres Ružomberok.
www.kozivrsok.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3363808  Dátum zverejnenia: 21.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800