Expedient (skladník) mliekarenskej výroby

LEONTEUS, s.r.o.

Miesto práce
Ivachnová, Žilinský kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce súvisiace s expedíciou tovaru (balenie a nakladanie)
- práca s interným informačným systémom spoločnosti
- dvojzmenná prevádzka

Informácie o výberovom konaní

životopisy prosím posielajte:
Kontakt : p. Vladimír Križka
email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca s PC
- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- zdravotná spôsobilosť (platný zdravotný preukaz)
- vodičský preukaz B

Spoločnosť LEONTEUS, s.r.o. je dynamická slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom mliečnych výrobky pod značkou Kozí vŕšok. Všetky produkty našej spoločnosti sú založené na tradičných originálnych receptúrach s dôrazom na vysokú kvalitu a nezameniteľnú chuť. Značka Kozí Vŕšok si počas svojej krátkej histórie rýchlo získala priazeň medzi zákazníkmi aj spotrebiteľmi na Slovensku, ale i v zahraničí. Spoločnosť má sídlo v Bratislave a výrobná prevádzka sa nachádza v obci Ivachnová, okres Ružomberok.
www.kozivrsok.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3270631  Dátum zverejnenia: 19.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou