Vhodné pre absolventov - Dizajnér (konštruktér) automobilových komponentov

LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Trenčín, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacJUNIOR: od 1100 EUR brutto / mesiac • 13.plat • odmeny za kontinuálne zlepšovanie procesov (KZP) • jubileá • príplatky za nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou stabilného inžinierskeho centra na Slovensku !
Šikovného absolventa zaučíme do:

  • Dizajnu a konštrukcie komponentov pre automotive – pre zákazníkov BMW, Porsche, Mercedes,
  • dizajnu v 3D CAD softvéroch - Catia, NX ...,
  • návrh komponentov podľa požiadaviek zákazníkov,
  • konkrétnych úloh v rámci Serial Development oddelenia a projektového tímu s medzinárodnou účasťou,
  • tvorby výkresovej dokumentácie.

  • Maximálna podpora v adaptačnom procese (zaškoľovací BUDDY program ušitý na mieru),
  • 4 dni mimoriadneho voľna (tzv. sick days),
  • Flexibilný pracovný čas,
  • po zaškolení Home Office (až 100 dní v roku),
  • možnosť výberu miesta výkonu práce - Ilava alebo Trenčín,
  • Osobný rozvoj na odborných a jazykových zručnostiach s možnosťou využitia High-Tech technológií,
  • Jazykové vzdelávanie,
  • 13-ty plat pri plnení dohodnutých cieľov,
  • 3% DDS - čo môže vyjsť cez 30€ mesačne do tretieho pilieru,
  • Odmeny pri rôznych jubileách (pracovné výročie, darovanie krvi, uzavretie manželstva...)
  • Možnosť stravovania vo vlastnej jedálni,
  • Firemné aktivity (Family day, Leoni časopis, Deň zdravia, vzdelávanie, ...),
  • Pestré benefity v rámci spolupráce v systéme Cafeteria Edenred (stravovanie, rekreačné aktivity),
  • Možnosť využitia bufetu a automatov na nápoje a občerstvenie,
  • Priaznivé prostredie na naštartovanie kariéry,
  • Maximálna podpora pri nových zlepšovacích myšlienkach a nápadoch (finančné ocenenie),
  • Firemná doprava zabezpečená .

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zaslanie životopisu aj v cudzom jazyku.
Viac informácii na 0800 864 111 a [email protected] .

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • VŠ vzdelanie technického smeru,
  • znalosti z oblasti plastic part design-u výhodou,
  • komunikatívna úroveň anglického alebo nemeckého jazyka,
  • technické a logické myslenie,
  • zodpovednosť a zmysel pre detail,
  • samostatnosť, flexibilita, ochota cestovať,
  • skúsenosti s 3D CAD, Catia, NX a pod. výhodou,
  • vodičský preukaz sk. B výhodou,
  • študentovi VŠ s individuálnym študijným plánom vieme vyhovieť v úprave časového harmonogramu v prípade skúšok.

LEONI je globálny poskytovateľ produktov, riešení a služieb pre energetický a dátový manažment v automobilovom sektore a iných odvetviach. Skupina firiem má okolo 95 000 zamestnancov v 27 krajinách a v roku 2022 vygenerovala konsolidovaný predaj 5,1 miliardy eur.
Najväčšia skupina zákazníkov LEONI zahrňuje globálny priemysel automobilov, komerčných vozidiel a dodávky komponentov. LEONI ďalej dodáva produkty a služby na tieto trhy: dátová komunikácia a siete, zdravotníctvo, spracovateľský priemysel, doprava, energetika a infraštruktúra, automatizácia tovární, stroje a snímače, ako aj námorné odvetvie. Integrovaná sieť pre výskum a vývoj, výrobu, ako aj distribúciu a servis poskytuje zákazníkom istotu podpory šitej na mieru vo viac ako 58 prevádzkach po celom svete. LEONI pôsobí ako poskytovateľ riešení s výraznými odbornými znalosťami v oblasti vývoja a systémov.

LEONI ponúka stabilné zamestnanie s 30 ročnou tradíciou na Slovensku. V našej spoločnosti máte možnosť pracovať v novom, modernom a čistom pracovisku, v ktorom môžete využívať moderné technológie s dôrazom na Industry 4.0. Chceme podporovať Vás a Vašu rodinu k čomu prispievajú LEONI Hodnoty (Starať sa, Orientácia na výsledok, Rešpekt, Zodpovednosť, Spolupráca).

V LEONI získate maximálnu podporu v adaptačnom procese nakoľko Vám bude vytvorený zaškoľovací program, ktorý Vám bude „ušitý na mieru“. V prvých mesiacoch sa oboznámite so spoločnosťou, ako funguje a ako môžete naštartovať svoju kariéru tým správnym smerom pričom získate maximálnu podporu pri nových zlepšovacích myšlienkach a nápadoch, to znamená, že môžete na plno využiť svoj potenciál a zároveň budete za túto snahu finančne odmenení. Celá kultúra spoločnosti LEONI prispieva k maximálnej snahe o work-life balance. Pošlite si žiadosť a aj Vy budete mať možnosť patriť do tímu LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.
V prípade, že chcete zistiť viac navštívte nás na: https://www.leoni.sk/sk/ alebo https://www.facebook.com/leoniwiringsystemsslovakia/

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dana Nováková
Tel.: +421914363344
E-mail: poslať životopis
Follow LEONI:
ID: 4387645  Dátum zverejnenia: 22.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac