3D Designer pre VW group (m/ž). Vhodné pre absolventov.

LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Trenčianska 401/81, Ilava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda: od 1000 EUR brutto + 13.ty plat Ponúkame Vám mzdu podľa Vašich skúseností a trhového porovnania platov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Práca v 3D softvéri CATIA,
  • dizajn káblového zväzku v 3D prostredí,
  • práca s technickou dokumentáciou,
  • práca v projektovom tíme s
medzinárodnou účasťou,
  • zodpovednosť za konkrétne úlohy v
rámci D&D oddelenia,
  • zavádzanie a sledovanie zmenového
konania.

  • 37,5 hodinový pracovný týždeň,
  • Možnosť pracovať v medzinárodnom
tíme,
  • Stravovanie vo vlastnej jedálni,
  • Osobný rozvoj na odborných a
jazykových zručnostiach s možnosťou
využitia High-Tech technológií,
  • Flexibilný pracovný čas,
  • Priaznivé prostredie na rozvoj kariéry,
  • 13-ty plat pri plnení dohodnutých
cieľov,
  • 4% príspevok do DDS,
  • 4 dni mimoriadne voľna (tzv. sick
days),
  • Pestré benefity v rámci spolupráce v
systéme Cafeteria Edenred
(stravovanie, rekreačné aktivity,
  • Maximálna podpora pri nových
zlepšovacích myšlienkach a
nápadoch (finančné ocenenie),
  • Odmeny pri rôznych jubileách
(pracovné výročie, darovanie krvi,
uzavretie manželstva, ...).

Radi si s Vami dohodneme osobné stretnutie. V prípade záujmu nás prosím kontakujte 24/7 na bezplatnej linke 0800 864 111 (stačí ak necháte odkaz s Vašim menom a tel.č.) , prípadne zašlite svoj životopis na emailovú adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • min. SŠ vzdelanie technického smeru, VŠ výhodou
  • anglický alebo nemecký jazyk na úrovni min. B1,
  • znalosť MS Office,
  • technické myslenie,
  • zodpovednosť, zmysel pre detail,
  • samostatnosť, flexibilita,
  • pracovná skúsenosť s CAD programom – výhodou,
  • pozícia vhodná aj pre absolventa.

LEONI je globálny poskytovateľ produktov, riešení a služieb pre energetický a dátový manažment v automobilovom sektore a iných odvetviach. Skupina firiem má okolo 95 000 zamestnancov v 27 krajinách a v roku 2022 vygenerovala konsolidovaný predaj 5,1 miliardy eur.
Najväčšia skupina zákazníkov LEONI zahrňuje globálny priemysel automobilov, komerčných vozidiel a dodávky komponentov. LEONI ďalej dodáva produkty a služby na tieto trhy: dátová komunikácia a siete, zdravotníctvo, spracovateľský priemysel, doprava, energetika a infraštruktúra, automatizácia tovární, stroje a snímače, ako aj námorné odvetvie. Integrovaná sieť pre výskum a vývoj, výrobu, ako aj distribúciu a servis poskytuje zákazníkom istotu podpory šitej na mieru vo viac ako 58 prevádzkach po celom svete. LEONI pôsobí ako poskytovateľ riešení s výraznými odbornými znalosťami v oblasti vývoja a systémov.

LEONI ponúka stabilné zamestnanie s 30 ročnou tradíciou na Slovensku. V našej spoločnosti máte možnosť pracovať v novom, modernom a čistom pracovisku, v ktorom môžete využívať moderné technológie s dôrazom na Industry 4.0. Chceme podporovať Vás a Vašu rodinu k čomu prispievajú LEONI Hodnoty (Starať sa, Orientácia na výsledok, Rešpekt, Zodpovednosť, Spolupráca).

V LEONI získate maximálnu podporu v adaptačnom procese nakoľko Vám bude vytvorený zaškoľovací program, ktorý Vám bude „ušitý na mieru“. V prvých mesiacoch sa oboznámite so spoločnosťou, ako funguje a ako môžete naštartovať svoju kariéru tým správnym smerom pričom získate maximálnu podporu pri nových zlepšovacích myšlienkach a nápadoch, to znamená, že môžete na plno využiť svoj potenciál a zároveň budete za túto snahu finančne odmenení. Celá kultúra spoločnosti LEONI prispieva k maximálnej snahe o work-life balance. Pošlite si žiadosť a aj Vy budete mať možnosť patriť do tímu LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.
V prípade, že chcete zistiť viac navštívte nás na: https://www.leoni.sk/sk/ alebo https://www.facebook.com/leoniwiringsystemsslovakia/

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Follow LEONI:
ID: 3880587  Dátum zverejnenia: 6.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac