Technik pre automatizáciu

Miesto práce
Soblahovská 2050, Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
930€ brutto/mesačne + cca 30% variabilné zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • diagnostika a opravy závad (mechanické, softwarové, hardwarové) na testovacom zariadení
  • spolupráca pri zavádzaní nových produktov do výroby
  • údržba testovacích zariadení
  • spolupráca s oddelením prípravy výroby a kvality
  • návrh, stavba a programovanie testovacích zariadení
  • opravy a údržba automatizovaných liniek
  • firma garantuje komplexné zaškolenie

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • motivačné mzdové ohodnotenie
  • letný a vianočný bonus
  • príspevok do III. dôchodkového piliera
  • autobusová doprava/príspevky na dopravu
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona
  • odborné a zákonné školenia
  • práca v 3 zmennej prevádzke
  • zverejnená mzda má informačný charakter za účelom splnenia zákonnej požiadavky
  • viac informácií o odmeňovacom systéme spoločnosti sa dozviete na osobnom výberovom pohovore

Ak Vás zaujala naša ponuka, prosím zašlite svoj životopis na dole uvedenú adresu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2018 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

  • vzdelanie elektrotechnického smeru
  • skúsenosti v oblasti robotizácie výhodou
  • orientácia v aktuálnych trendoch v oblasti IT
  • flexibilita, odolnosť voči stresu
  • ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

Vitajte v LEONI Slovakia. Celosvetovo má LEONI-Group so sídlom v Nemecku viac ako 88.000 zamestnancov v 90 podnikoch v 31 krajinách. Ako jeden z popredných výrobcov systémov palubných sietí a elektronických montážnych skupín ako aj vodičov a káblov vyvíjame a vyrábame pre známych výrobcov automobilov a celosvetovo známe firmy v oblasti domáceho náradia, investičných celkov a komunikácie. Našimi zákazníkmi sú DaimlerChrysler, Nokia, Porsche, Hyundai, BMW, Siemens a mnoho ďalších.

V rámci LEONI-Group patríme k divízii výroby systémov palubných sietí. V našich prevádzkach v Trenčíne a Ilave s viac ako 1.600 zamestnancami vyrábame káblové zväzky pre nášho klienta Porsche a Hyundai. Naši zamestnanci sa svojím inovatívnym duchom, zmyslom pre kvalitu a orientáciou na zákazníka starajú o spokojnosť našich klientov. Nové úlohy a rozšírenie našich aktivít vyžadujú posilu.

„Víziou našej spoločnosti je Vášeň pre inteligentnú energiu a dátové riešenia!“

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Trenčín
Soblahovská 2050
911 01 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Karin Dadová
Tel.: +421323234208
E-mail: poslať životopis
ID: 3422156   Dátum zverejnenia: 5.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   930€ brutto/mesačne + cca 30% variabilné zložky