Elektronik

LEONI Slovakia, spol. s r. o. - odštepný závod Trenčín

Miesto práce
Trenčianska ulica 401/81, Ilava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Preventívna kontrola a údržba strojov a zariadení
• Montáž a inštalácie elektrických rozvodov
• Výroba jednoduchých elektrických strojov a zariadení
• Zabezpečenie preventívnej údržby a opráv strojov a zariadení
• Dokumentovanie a vyhodnocovanie údržby
• Vykonávanie a dokumentovanie stavu podnikových strojov a elektrických častí podľa návodov

• stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• odmena za sprostredkovanie nových zamestnancov
• pravidelné zvyšovanie platov
• príspevok zamestnávateľa na dôchodkové sporenie
• pravidelné firemné akcie
• letný a vianočný príspevok

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky pre danú pozíciu. Ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 51 dní)

Požiadavky na zamestnanca

• Manuálna zručnosť
• Technické myslenie
• § 23 Vyhlášky MPSVaR SR č. 718/2002 Z.z.
• Vod. preukaz sk. B
• Prax v obore - výhodou

Vitajte v LEONI Slovakia. Celosvetovo má LEONI-Group so sídlom v Nemecku viac ako 80.000 zamestnancov v 82 podnikoch v 31 krajinách. Ako jeden z popredných výrobcov systémov palubných sietí a elektronických montážnych skupín ako aj vodičov a káblov vyvíjame a vyrábame pre známych výrobcov automobilov a celosvetovo známe firmy v oblasti domáceho náradia, investičných celkov a komunikácie. Našimi zákazníkmi sú DaimlerChrysler, Nokia, Porsche, Hyundai, BMW, Siemens a mnoho ďalších.

V rámci LEONI-Group patríme k divízii výroby systémov palubných sietí. V našich prevádzkach v Trenčíne a Ilave s viac ako 1.600 zamestnancami vyrábame káblové zväzky pre nášho klienta Porsche a Hyundai. Naši zamestnanci sa svojím inovatívnym duchom, zmyslom pre kvalitu a orientáciou na zákazníka starajú o spokojnosť našich klientov. Nové úlohy a rozšírenie našich aktivít vyžadujú posilu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Trenčín
Soblahovská 2050
911 01 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Barbora Vidomanová
Tel.: 042/3220 535
E-mail: poslať životopis
ID: 3260544   Dátum zverejnenia: 4.12.2017