Projektový nákupca (global)

Miesto práce
Soblahovská 2050, Trenčín
Termín nástupu
ihneď - dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000€+ variabilné zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za úlohy nákupu pre medzinárodné projekty od dopytovania cien od začiatku do konca projektu.
Analýza a navrhovanie zmien Zoznamu materiálov (Bills of Material).
Dopytovanie všetkých potrebných dielov pre projektovú aplikáciu podľa stratégie “Komodity”
Podpora výberu a uvoľnenia dodávateľov
Vyjednávanie nákladov a podmienok vrámci posúdenia TCO (Total Costs of Ownership)
Rozvíjať, vyjednávať a pripravovať zmluvy s dodávateľmi v línii so Štandardami Nákupu
Zodpovednosť za materiálové náklady príslušných projektov počas ich trvania a sledovanie nákladových cieľov (obchodný plan)
Optimalizácia materiálových nákladov
Sledovať/reportovať proces productivity svojich projektov

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • letný a vianočný bonus
  • 3% príspevok do III. dôchodkového piliera
  • bohatý sociálny program
  • development program na zdokonaľovanie odborných a jazykových zručností
  • 4 sick days ročne - dni mimoriadneho voľna naviac
  • zaujímavé platové ohodnotenie

Ak Vás zaujala naša ponuka, pošlite prosím svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na doleuvedenú emailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• SŠ, VŠ technického alebo obchodného zamerania
• Komunikačná úroveň anglického jazyka
• Aktívne ovládanie MS –Office
• Predošlé skúsenosti s nákupom sú podmienkou
• Prezentačné schopnosti a moderovanie
• Analytické myslenie
• Rozhodnosť, spoľahlivosť, precíznosť
• Samostatnosť, flexibilita
• Orientácia na tímovú spoluprácu
• Schopnosť pracovať v národných i medzinárodných tímoch a prostredí a ochota cestovať

Vitajte v LEONI Slovakia. Celosvetovo má LEONI-Group so sídlom v Nemecku viac ako 88.000 zamestnancov v 90 podnikoch v 31 krajinách. Ako jeden z popredných výrobcov systémov palubných sietí a elektronických montážnych skupín ako aj vodičov a káblov vyvíjame a vyrábame pre známych výrobcov automobilov a celosvetovo známe firmy v oblasti domáceho náradia, investičných celkov a komunikácie. Našimi zákazníkmi sú DaimlerChrysler, Nokia, Porsche, Hyundai, BMW, Siemens a mnoho ďalších.

V rámci LEONI-Group patríme k divízii výroby systémov palubných sietí. V našich prevádzkach v Trenčíne a Ilave s viac ako 1.600 zamestnancami vyrábame káblové zväzky pre nášho klienta Porsche a Hyundai. Naši zamestnanci sa svojím inovatívnym duchom, zmyslom pre kvalitu a orientáciou na zákazníka starajú o spokojnosť našich klientov. Nové úlohy a rozšírenie našich aktivít vyžadujú posilu.

„Víziou našej spoločnosti je Vášeň pre inteligentnú energiu a dátové riešenia!“

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Trenčín
Soblahovská 2050
911 01 Trenčín
ID: 3226559   Dátum zverejnenia: 7.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000€+ variabilné zložky