Rozširujeme tím ľudí a obsadzujeme pozíciu Nastavovač - Zoraďovač vstrekovacích lisov - nástup možný ihneď

LEONI Slovakia, spol. s r. o. - odštepný závod Trenčín

Miesto práce
Soblahovská 2050, Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nahadzovanie foriem
- nastavenie parametrov vstrekolisu
- príprava strojov na vstrekovanie
- zoraďovanie výrobných strojov a zariadení
- identifikovanie príčin problémov a ich následné odstránenie
- zabezpečovanie kvality finálnych výrobkov
- údržba a čistenie výrobných strojov a strojných zariadení

• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Čisté a tiché pracovné prostredie
• Motivačné mzdové ohodnotenie
• Letný a vianočný bonus
• 3% príspevok do III. dôchodkového piliera
• Závodné stravovanie za zvýhodnené ceny

Ak Vás zaujala naša ponuka, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na doleuvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky pre danú pozíciu. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Ukončené stredoškolské vzdelanie technického smeru
(strojárske / elektrotechnické)
- Manuálna zručnosť
- Samostatnosť
- Zodpovednosť
- Presnosť
- Viacročná prax v nastavovaní vstrekolisov Arburg a Engel vítaná
- Prax v nastavovaní manipulátorov Viper a Multilift vítana

Vitajte v LEONI Slovakia. Celosvetovo má LEONI-Group so sídlom v Nemecku viac ako 80.000 zamestnancov v 82 podnikoch v 31 krajinách. Ako jeden z popredných výrobcov systémov palubných sietí a elektronických montážnych skupín ako aj vodičov a káblov vyvíjame a vyrábame pre známych výrobcov automobilov a celosvetovo známe firmy v oblasti domáceho náradia, investičných celkov a komunikácie. Našimi zákazníkmi sú DaimlerChrysler, Nokia, Porsche, Hyundai, BMW, Siemens a mnoho ďalších.

V rámci LEONI-Group patríme k divízii výroby systémov palubných sietí. V našich prevádzkach v Trenčíne a Ilave s viac ako 1.600 zamestnancami vyrábame káblové zväzky pre nášho klienta Porsche a Hyundai. Naši zamestnanci sa svojím inovatívnym duchom, zmyslom pre kvalitu a orientáciou na zákazníka starajú o spokojnosť našich klientov. Nové úlohy a rozšírenie našich aktivít vyžadujú posilu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Trenčín
Soblahovská 2050
911 01 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Chmelinová
Tel.: +421 32 3234 431
E-mail: poslať životopis
ID: 2153070   Dátum zverejnenia: 11.9.2017