Tvorba elektrických schém (m/ž)

LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Od 800 EUR/mesiacZákladná mzda: 800 EUR brutto/mesiac + variabilné zložky. Mesačná hrubá mzda pri plnení kvality a cieľov môže byť od 1100 EUR brutto/mesiac. Ponúkame Vám mzdu podľa Vašich skúseností a trhového porovnania platov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Práca s výkresovou a technickou dokumentáciu,
  • tvorba prototypov pre výrobu skúšobných modulov v programe SolidWorks,
  • návrh konštrukčného riešenia výrobku,
  • tvorba dielov, zostáv a výkresovej dokumentácie,
  • dizaj so zameraním na elektrovýrobu,
  • dizajn elektroschém,
  • spracovanie technických zmien.

LEONI Trenčín ponúka flexibilné a hlavne konkurencieschopné benefity a odmeny pre svojich zamestnancov.
  • Stabilná práca na trvalý pracovný pomer v zmiešanom kolektíve.
  • Poskytujeme flexibilný pracovný čas.
  • Mimoriadne 4 dni voľna
(Naši zamestnanci majú nárok na dovolenku naviac, za splnenia interných podmienok.)

  • Vysoká digitalizácia, ktorú využívame na všetkých oddeleniach.
  • Príspevok vo výške 3% z hrubej mzdy
(LEONI prispieva do tretieho dôchodkového pilieru na budúcnosť každému zamestnancovi po skončení skúšobnej doby.)

  • Bonus v hodnote 100€
(Podporujeme mladé rodiny aj finančne, na bonus má nárok každý zamestnanec pri uzavretí manželstva, takisto pri narodení dieťaťa.)

  • Odmena 200€ a kredit v hodnote 12€ na EDENRED karty
(Za sprostredkovanie nových zamestnancov do firmy, získavate kredit a po uplynutí skúšobnej doby nového zamestnanca získate spomínanú odmenu vo výške 200€.)

  • Lekárska prehliadka aj nad rámec zákona
  • Nové priestory jedálne a átria s výhodným stravovaním.
(V ponuke je až 10 druhov jedál len za 0,70€)

  • Nový systém benefitov s názvom Cafeteria
(Zahŕňa výhody a zľavy v kultúrnych čí vzdelávacích zariadeniach, obchodoch, taktiež zľavy na cestovanie, krásu, relax...)

  • Uvítací balíček v deň nástupu
(Zahŕňa kupón na nápoje a občerstvenie v automatoch Dallmayer v hodnote 3€, zápisník, pero a mnoho ďalšieho.)

  • Jubilejná životná aj pracovná odmena 100 €.
  • Letný a Vianočný bonus pre zamestnancov.

Radi si s Vami dohodneme osobné stretnutie. V prípade záujmu nás prosím kontakujte 24/7 na bezplatnej linke 0800 864 111 (stačí ak necháte odkaz s Vašim menom a tel.č.) alebo nás zastihnete na mobilnom tel.čísle 00421 910 925 454, prípadne zašlite svoj životopis na emailovú adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,elektrotechnické,strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SolidWorks Elektrical - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

automotive, elektrovýroba, design

Počet rokov praxe

1

  • SŠ, VŠ technického smeru,
  • skúsenosti s CAD programami – preferovaný SolidWorks Electrical
  • skúsenosti s tvorbou elektrických schém,
  • vítaná prax s prácou v programoch : Solid Works Electrical , E-Plan, Profi-CAD elektro, príp. iných programoch na tvorbu el.schém,
  • technické myslenie a kreativita,
  • anglický jazyk (B2),
  • ovládanie PC,
  • MS Office - pokročilá úroveň,
  • vodičský preukaz - skupina B.

LEONI je globálny poskytovateľ produktov, riešení a služieb pre energetický a dátový manažment v automobilovom sektore a iných odvetviach. Skupina firiem má okolo 95 000 zamestnancov v 27 krajinách a v roku 2022 vygenerovala konsolidovaný predaj 5,1 miliardy eur.
Najväčšia skupina zákazníkov LEONI zahrňuje globálny priemysel automobilov, komerčných vozidiel a dodávky komponentov. LEONI ďalej dodáva produkty a služby na tieto trhy: dátová komunikácia a siete, zdravotníctvo, spracovateľský priemysel, doprava, energetika a infraštruktúra, automatizácia tovární, stroje a snímače, ako aj námorné odvetvie. Integrovaná sieť pre výskum a vývoj, výrobu, ako aj distribúciu a servis poskytuje zákazníkom istotu podpory šitej na mieru vo viac ako 58 prevádzkach po celom svete. LEONI pôsobí ako poskytovateľ riešení s výraznými odbornými znalosťami v oblasti vývoja a systémov.

LEONI ponúka stabilné zamestnanie s 30 ročnou tradíciou na Slovensku. V našej spoločnosti máte možnosť pracovať v novom, modernom a čistom pracovisku, v ktorom môžete využívať moderné technológie s dôrazom na Industry 4.0. Chceme podporovať Vás a Vašu rodinu k čomu prispievajú LEONI Hodnoty (Starať sa, Orientácia na výsledok, Rešpekt, Zodpovednosť, Spolupráca).

V LEONI získate maximálnu podporu v adaptačnom procese nakoľko Vám bude vytvorený zaškoľovací program, ktorý Vám bude „ušitý na mieru“. V prvých mesiacoch sa oboznámite so spoločnosťou, ako funguje a ako môžete naštartovať svoju kariéru tým správnym smerom pričom získate maximálnu podporu pri nových zlepšovacích myšlienkach a nápadoch, to znamená, že môžete na plno využiť svoj potenciál a zároveň budete za túto snahu finančne odmenení. Celá kultúra spoločnosti LEONI prispieva k maximálnej snahe o work-life balance. Pošlite si žiadosť a aj Vy budete mať možnosť patriť do tímu LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.
V prípade, že chcete zistiť viac navštívte nás na: https://www.leoni.sk/sk/ alebo https://www.facebook.com/leoniwiringsystemsslovakia/

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Follow LEONI:
ID: 1248778  Dátum zverejnenia: 1.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac