HSE a HR Asistent

LEONI Slovakia, spol. s r.o., odštepný závod Trenčianska Teplá

Miesto práce
Trenčianska Teplá
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.07.2024
1 000 EUR/mesiacUvedená základná mzda je minimálnou mzdou na inzerovanú pozíciu. K mzde prináleží podľa interných predpisov aj * Osobné ohodnotenie - vyplácané mesačne * 13ty plat rozdelený do dvoch častí (letný a zimný bonus) * 13ty plat - zimný bonus navýšený podľa počtu odpracovaných rokov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Podporuje HSE a HR oddelenie v administratívnych a špecifických úlohách,

* Spolupracuje a riadi projekty HSE (kontrola dokumentácií, preškolenia zamestnancov, ...),

* Spolupracuje na správe interných noriem tak, aby boli dodržané požiadavky (interné / centrálne),

* Spolupracuje a riadi projekty HR (interné / centrálne – policy deployment, employee survey, akcie LSK, ...),

* Nábor zamestnancov a proces adaptácie / pomáha vedúcim a zamestnancovi k integrácii do LEONI,

* Pracuje v systémoch LEONI, koordinuje aktivity s tým spojené ,

* Pripravuje návrhy k zlepšeniu pracovného prostredia (ergonómia, vizuál office a iných priestorov firmy),

* Vytvára internú dokumentáciu v zmysle platných nariadení.

* Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na lokálny a centrálnych projektoch,

* Pravidelná komunikácia v cudzom jazyku,

* Flexibilný pracovný čas,

* 13ty plat rozdelený do dvoch častí (letný a zimný bonus),

* Home office podľa interných pravidiel,

* Bonus za odporučenie vhodného kandidáta,

* Bonus za zlepšovacie návrhy,

* Sociálny program:

  • výborná cena stravovania,
  • príspevky pri životných udalostiach a jubileách a odpracovaných rokoch,
  • príspevky na športové a kultúrne aktivity,
  • darčekové poukážky,
  • príspevky zamestnávateľa na III.pilier.

    * Multisport karta,

    * Masáže pre zamestnancov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

BOZP, HR, Administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme:
​* Kolegu, ktorý môže, ale nemusí mať predchádzajúce pracovné skúsenosti (pozícia je vhodná pre absolventa alebo mamičku na materskej / po materskej aj pre skúsenejšieho človeka),

* Dohovorí sa po anglicky,

* Nebojí sa šoférovať (najčastejšie medzi závodmi = Trenčianska Teplá - Trenčín - Súvoz),

​* Osobnosť ktorá vie posúvať veci dopredu / má „can do attitude“, je otvorená zmenám a zapadne do konceptu zlepšovania firmy, chce sa vedieť orientovať v zákonoch a vyhodnotiť riziká pre firmu.

​Náš nový kolega/kolegyňa:
​* Bude mať príjemné vystupovanie, schopnosť komunikovať a je nadšený/á pre riešenie úloh,

* Je organizovaný/á, priebojný/á, samostatný/á so schopnosťou argumentovať ,

​* Rešpektuje názory iných, dokáže vytriediť a analyzovať fakty a bude prinášať logické, zmysluplné, koncepčné návrhy na zlepšenie.​​

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do nemeckého koncernu LEONI AG a divízie Automotive cables solution, ktorá zamestnáva približne 3 200 zamestnancov na rôznych kontinentoch.

LEONI Slovakia, spol. s r.o. má dve prevádzky - Trenčianska Teplá - Dobrá a Trenčín - Súvoz. Spolu majú obe prevádzky približne 230 zamestnancov. Vyrábame dátové a bezpečnostné komponenty pre automobilový priemysel a káble do elektromobilov. Portfólio strojov je v zamerané na výrobu opletu a extrúziu kábla. Sme certifikovaní podľa noriem IATF 16949:2016 a ISO 14001:2015.

Ako zamestnávateľ si ctíme legislatívu a hodnoty, ktoré vytvárajú priestor na otvorenú komunikáciu, spokojnosť v pracovnom prostredí s orientáciou na splnenie požiadaviek našich zákazníkov v požadovanom čase, kvalite a množstve.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erika Prekopova
Tel.: +421326550215
E-mail: poslať životopis
ID: 4819128  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac