Výrobný operátor (extrúder)

LEONI Slovakia, spol. s r.o., odštepný závod Trenčianska Teplá

Miesto práce
Trenčianska Teplá, Dobrá, Trenčianska Teplá-Dobrá
Termín nástupu
01.04.2024
5,85 EUR/hod.základná hodinová mzda 5,85 EUR/hod. + variabilná zložka od začiatku nástupu do maximálnej výšky 1,35€/h = celková nástupná mzda pri plnení variabilných zložiek je 7,00€/h pri 100% plnení KPI a 7,20€ pri 120% plnení KPI + príplatky za zmennosť + príplatok za poobednú zmenu 0,20€/hodina + výrobný bonus v dvoch častiach (leto, zima).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Nastavenie a obsluha stroja / linky - extrúder (výroba plášťa kábla) podľa návodu na obsluhu zariadenia a výrobnej dokumentácie,
* Kontrola vstupného materiálu a parametrov výrobku podľa kontrolného plánu / pomocou meracích zariadení,
* Sledovanie chodu výrobného zariadenia,
* Zodpovedá za kvalitu vyrábanej produkcie.

* Práca v kmeňovom stave (nie cez agentúru) v stabilnej a perspektívnej medzinárodnej spoločnosti,
* Práca v čistom výrobnom prostredí,
* Platové ohodnotenie s možnosťou zvýšenia základnej mzdy po pol roku a vždy so zvýšením kvalifikácie,
* Letný a zimný výrobný bonus,
* Nástupný bonus 400€ podľa interných pravidiel,
* Bonusy za zlepšovacie návrhy,
* Bonus na pitný režim zamestnancov,
* Stravovanie v areáli spoločnosti,
* Sociálny program:
- výborná cena stravovania,
- príspevky pri životných udalostiach a jubileách a odpracovaných rokoch,
- príspevky na športové a kultúrne aktivity,
- darčekové poukážky,
- príspevky zamestnávateľa na III.pilier.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, elektrotechnické - výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Ochota učiť sa = na pracovnú pozíciu vieme prijať aj nekvalifikovaného kandidáta, ktorý má technické
zmýšľanie a je ochotný učiť sa,
* Schopnosť a ochota pracovať v trojzmennej alebo nepretržitej prevádzke (12 hodinové zmeny, práca aj počas víkendov),
* Dobrý zdravotný stav,
* Pracovitosť a zodpovednosť,
* Základná znalosť práce s PC.

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do nemeckého koncernu LEONI AG a divízie Automotive cables solution, ktorá zamestnáva približne 3 200 zamestnancov na rôznych kontinentoch.

LEONI Slovakia, spol. s r.o. má dve prevádzky - Trenčianska Teplá - Dobrá a Trenčín - Súvoz. Spolu majú obe prevádzky približne 230 zamestnancov. Vyrábame dátové a bezpečnostné komponenty pre automobilový priemysel a káble do elektromobilov. Portfólio strojov je v zamerané na výrobu opletu a extrúziu kábla. Sme certifikovaní podľa noriem IATF 16949:2016 a ISO 14001:2015.

Ako zamestnávateľ si ctíme legislatívu a hodnoty, ktoré vytvárajú priestor na otvorenú komunikáciu, spokojnosť v pracovnom prostredí s orientáciou na splnenie požiadaviek našich zákazníkov v požadovanom čase, kvalite a množstve.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4576243  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,85 EUR/hod.