Kaizen špecialista junior

LEONI Slovakia s.r.o., odštepný závod Trenčianska Teplá

Miesto práce
Trenčianska Teplá
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
1.7.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac* Osobné ohodnotenie - mesačne * 13ty plat rozdelený do dvoch častí (letný a zimný bonus) * 13ty plat - zimný bonus navýšený podľa počtu odpracovaných rokov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Aktívna spolupráca a podpora realizácie vízie a cieľov LSKTT
* Podpora manažmentu závodu pri implementovaní KAIZEN Production System
* Zodpovednosť za pridelené projekty v oblasti KAIZEN
* Dokumentovať, vizualizovať a reportovať KAIZEN aktivity
* Vykonávanie auditov podľa princípov KPS
* Organizovať a vykonávať Benchmarky, KAIZEN stretnutia
* Organizovanie a vedenie školení KAIZEN nástrojov (5S, 7MUDA, TPM, SMED a ďalšie)
* Inicializovanie a riadenie zlepšovacích workshopov ( KAIZEN toolbox)
* Realizácia zlepšovacích a optimalizačných projektov v rámci závodu
* Rozvíjať, publikovať a realizovať vzdelávací koncept a dokumenty
* Aktívne rozvíjať povedomie KAIZEN v závode

* 13ty plat rozdelený do dvoch častí (letný a zimný bonus)
* Príspevok na zdravie, športové aktivity, príspevok pri narodení dieťaťa
* Príspevok pri životnom výročí
* Príspevok pri odpracovaných rokoch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, priemyselné inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Pracovná ponuka je vhodná pre študenta VŠ alebo absolventa SŠ / VŠ
* Absolvent nemusí mať technické zameranie školy, dôraz kladieme na logicky prístup, analytické myslenie, precíznosť, organizovanosť

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našom závode v Trenčianskej Teplej máme približne 240 zamestnancov a vyrábame dátové káble pre automobilový priemysel. Šikovným sa u nás darí!

Práca v našej spoločnosti je viac než len zamestnanie – je to možnosť stať sa súčasťou stabilnej globálnej spoločnosti a výnimočného tímu, v ktorom môžete získať zaujímavé pracovné skúsenosti a rozvíjať svoj potenciál.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá
M. č . Dobrá 1356
91401 Trenčianska Teplá
ID: 4078907  Dátum zverejnenia: 11.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac