Elektromechanik Senior

LEONI Slovakia, spol. s r.o., odštepný závod Trenčianska Teplá

Miesto práce
Dobrá, Trenčianska Teplá-Dobrá
Termín nástupu
1.9.2021
Od 7,1 EUR/hod.základná mzda 7,10€/hodina + variabilná časť do maximálnej výšky 1,40€/hodina = od začiatku pracovného pomeru 8,5€/hodina brutto + príplatok za poobednú zmenu 0,2€/hodina + príplatok za pohotovosť (rotačný systém) + 13ty plat v dvoch častiach (leto, zima)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Zabezpečuje plynulú a bezpečnú prevádzku strojných zariadení vo výrobe
* Identifikuje poruchy a ich opravy s využitím technickej dokumentácie, prístrojov, meracej techniky, komunikácia s dodávateľmi / centrálou pri odstraňovaní porúch
* Vykonáva analýzu SW na PLC a Frekvenčných meničov pri poruche stroja
* Nahráva, vyťahuje a spravuje SW PLC a frekvenčných meničov
* Komunikuje s dodávateľmi v cudzom jazyku
* Vykonáva opravu a montáž na elektrických a mechanických častiach zariadení s rozsahu vyhlášky min. 508 /§22 podľa platných pracovných postupov a plánov pre zabezpečenie vysokej kvality a efektívnosti výroby, minimalizuje prestoje strojov
* Vykonáva uvádzanie nových strojných zariadení do chodu
* Vykonáva preventívnu (prediktívnu) periodickú údržbu na základe plánu

* Práca v stabilnej spoločnosti s rastúcim objemom výroby
* Práca v kmeňovom stave, nie cez agentúru
* Možnosť zvýšenia mzdy už po pol roku
* Nástupný bonus 300€ podľa interných podmienok spoločnosti
* Bonus za odporučenie kandidáta v maximálnej výške 400€ podľa interných podmienok spoločnosti
* 13ty plat v dvoch častiach (leto, zima)
* Výborná cena stravovania
* Príspevky na zdravie, športové, kultúrne aktivity a iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

* Skúsenosti s opravou strojov a zariadení minimálne 5 rokov, ideálne vo výrobnom prostredí
* Skúsenosti s PLC
* Vyhláška 508/2009 min. §22/nad 1000V ideálne do 20kV
* Orientácia v technickej dokumentácii a návodoch
* Cudzí jazyk AJ alebo NJ na úrovni dohovorí sa
* Riadiace automatizačné systémy Siemens - výhodou
* Práca v SAP - výhodou

* Samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť
* Logické a technické myslenie

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do nemeckého koncernu LEONI AG a divízie Automotive cables solution, ktorá zamestnáva približne 3 200 zamestnancov na rôznych kontinentoch.

LEONI Slovakia, spol. s r.o. má dve prevádzky - Trenčianska Teplá - Dobrá a Trenčín - Súvoz. Spolu majú obe prevádzky približne 230 zamestnancov. Vyrábame dátové a bezpečnostné komponenty pre automobilový priemysel a káble do elektromobilov. Portfólio strojov je v zamerané na výrobu opletu a extrúziu kábla. Sme certifikovaní podľa noriem IATF 16949:2016 a ISO 14001:2015.

Ako zamestnávateľ si ctíme legislatívu a hodnoty, ktoré vytvárajú priestor na otvorenú komunikáciu, spokojnosť v pracovnom prostredí s orientáciou na splnenie požiadaviek našich zákazníkov v požadovanom čase, kvalite a množstve.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4052216  Dátum zverejnenia: 5.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 7,1 EUR/hod.