Poradíme Vám?

Elektromechanik - údržbár strojového zariadenia a liniek

LEONI Slovakia s.r.o., odštepný závod Trenčianska Teplá

Miesto práce
Trenčianska Teplá
Termín nástupu
01.11.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5,53 EUR/hod.+ variabilná zložka od začiatku nástupu do maximálnej výšky 1,40€/h = celková nástupná mzda pri plnení variabilných zložiek je od 6,93€/h a/alebo 7,78€/h. Celková výška základnej mzdy závisí od skúseností kandidáta. + príplatky za zmennosť, + príplatok za poobednú zmenu 0,2€/hodina, + príplatok za pohotovosť (rotačný systém), + 13ty plat v dvoch častiach (leto, zima).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Zabezpečuje plynulú a bezpečnú prevádzku strojných zariadení vo výrobe,
* Zodpovedný za rýchlu reakciu na nahlásenú poruchu,
* Identifikuje poruchy a ich opravy s využitím technickej dokumentácie, prístrojov, meracej techniky,
* Vykonáva opravu a montáž na elektrických a mechanických častiach zariadení s rozsahu vyhlášky min. 508 /§22 podľa platných pracovných postupov a plánov pre zabezpečenie vysokej kvality a efektívnosti výroby, minimalizuje prestoje strojov,
* Vykonáva uvádzanie nových strojných zariadení do chodu,
* Sústavne kontroluje stav strojov podľa interných postupov,
* Udržiava technologické zariadenia, prípravky, stroje, náradie a nástroje v čistom a bezpečnom stave,
* Vykonáva preventívnu (prediktívnu) periodickú údržbu na základe plánu, interných smerníc / pracovných postupov alebo príkazu nadriadeného pracovníka
* Eviduje pracovné výkony, spotrebu ND v systéme SAP (resp. v inom systéme),
* Informuje nadriadeného pracovníka pri minimálnom zostatku skladovej zásoby ND
* Špecifikuje vhodné ND

* Práca v kmeňovom stave (nie cez agentúru)
* Atraktívne platové ohodnotenie (s možnosťou zvýšenia mzdy po pol roku)
* Nástupný bonus - 300€
* Letný a zimný bonus = 13ty plat
* Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s rastúcim objemom výroby
* Sociálny program:
- výborná cena stravovania,
- príspevky pri životných udalostiach a jubileách,
- príspevky na športové a kultúrne aktivity,
- darčekové poukážky,
- príspevky zamestnávateľa na III.pilier.
* Autobusová doprava na zmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, elektromechanické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

* Vyhláška MPSVR SR č. 508/2009 Z.z §22 podmienkou.
* Orientácia v elektrických schémach zariadení/strojov.
* Nemecký alebo anglicky jazyk výhodou.
* Základné znalosti počítačové znalosti.
* Schopnosť a ochota pracovať v 2-3 zmenenej prevádzke.
* Pracovitosť a zodpovednosť.

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našom závode v Trenčianskej Teplej máme približne 250 zamestnancov a vyrábame dátové káble pre automobilový priemysel. Šikovným sa u nás darí!

Práca v našej spoločnosti je viac než len zamestnanie – je to možnosť stať sa súčasťou stabilnej globálnej spoločnosti a výnimočného tímu, v ktorom môžete získať zaujímavé pracovné skúsenosti a rozvíjať svoj potenciál.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LEONI Slovakia spol. s r.o., OZ Trenčianska Teplá
M.č. Dobrá 1356
914 01 Trenčianska Teplá

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erika Prekopova
Tel.: +421326550215
E-mail: poslať životopis
ID: 3908625  Dátum zverejnenia: 27.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,53 EUR/hod.