Elektromechanik - údržbár strojového zariadenia a liniek

Miesto práce
Trenčianska Teplá
Termín nástupu
01.06.2020
Mzdové podmienky (brutto)
5,32 EUR/hod.+ príplatky : do max. výšky 0,80€/h + príplatky za zmennosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečiť bezporuchový chod výrobných liniek a zariadení.
Identifikácia porúch a ich opravy s využitím technickej dokumentácie, prístrojov, meracej techniky.
Oprava na elektrických a mechanických častiach zariadení s rozsahu vyhlášky 508 §22/§23.
Vykonáva prestavenia a kontrolu nastavenia opletacích výrobných liniek pri zmene výrobku podľa pracovných postupov.
Vykonáva preventívnu (prediktívnu) periodickú údržbu na základe plánu, interných smerníc/pracovných postupov alebo príkazu nadriadeného pracovníka.
Eviduje pracovné výkony, spotrebu náhradných dielov v systéme SAP (resp. v inom systéme).
Vykonáva školenie obsluhy na autonómnu údržbu.
Spolupracuje pri vypracovaní plánov stredných a generálnych opráv strojov a zariadení.
Spolupracuje pri zlepšovaní, modifikácii strojov.
Navrhuje zlepšenia pracovných postupov, opráv, prestavení.

Atraktívne platové ohodnotenie (s možnosťou zvýšenia mzdy po pol roku)
Nástupný bonus - 300€
Letný a zimný bonus
Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s rastúcim objemom výroby
Zaujímavý sociálny program:
  • výborná cena stravovania (0,6 €)
  • príspevky pri životných udalostiach a jubileách
  • príspevky na športové a kultúrne aktivity
  • darčekové poukážky
  • príspevky zamestnávateľa na III.pilier
Autobusová doprava na zmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, elektromechanické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2 roky

Vyhláška MPSVR SR č. 508/2009 Z.z §22 podmienkou.
Dobrá orientácia sa v elektrických schémach zariadení/strojov.
Nemecký alebo anglicky jazyk výhodou.
Základné znalosti počítačové znalosti.
Schopnosť a ochota pracovať v 2-3 zmenenej prevádzke.
Pracovitosť a zodpovednosť.

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našom závode v Trenčianskej Teplej máme približne 240 zamestnancov a vyrábame dátové káble pre automobilový priemysel. Šikovným sa u nás darí!

Práca v našej spoločnosti je viac než len zamestnanie – je to možnosť stať sa súčasťou stabilnej globálnej spoločnosti a výnimočného tímu, v ktorom môžete získať zaujímavé pracovné skúsenosti a rozvíjať svoj potenciál.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Leoni Slovakia spol. s r.o., OZ Trenčianska Teplá
M.č. Dobrá 1356
914 01 Trenčianska Teplá
ID: 3908625  Dátum zverejnenia: 6.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5,32 EUR/hod.