Výrobný operátor/ka (na stroji extrúder)

Miesto práce
Trenčianska Teplá
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,14 EUR/hod.+ príplatky : do max. výšky 1,53€/h + príplatky za zmennosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva obsluhu zariadenia a sleduje jeho správny chod a opotrebovanie dielov
Nastavuje parametre na extrúderovej linke podľa návodu
Kontroluje parametre podľa návodu pomocou meracích zariadení
Pracuje podľa pridelenej výrobnej dokumentácie
Kontroluje vstupný materiál podľa kontrolného plánu
Je zodpovedný za kvalitu vykonávanej práce

Práca v stabilnej spoločnosti s rastúcim objemom výroby (priamo, nie cez agentúru)
Možnosťou zvýšenia mzdy už po pol roku
Nástupný bonus 300€ podľa interných podmienok spoločnosti
Ročná odmena vo výške viac ako 1000€ rozdelená v lete a zime
Výborná cena stravovania
Príspevky na športové a kultúrne aktivity a iné

Informácie o výberovom konaní

pracovné pozície sú otvorené v prevádzke Trenčianska Teplá:
  • operátor extrúzia
  • operátor rewinder

Trenčín:
  • operátor oplet
  • operátor bunching

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojársky, elektrotechnický

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

schopnosť a ochota pracovať v nepretržitej prevádzke
(12 hodinové zmeny, práca aj počas víkendov)
dobrý zdravotný stav
pracovitosť a zodpovednosť
základná znalosť práce s PC
ochota učiť sa

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našom závode v Trenčianskej Teplej máme približne 240 zamestnancov a vyrábame dátové káble pre automobilový priemysel. Šikovným sa u nás darí!

Práca v našej spoločnosti je viac než len zamestnanie – je to možnosť stať sa súčasťou stabilnej globálnej spoločnosti a výnimočného tímu, v ktorom môžete získať zaujímavé pracovné skúsenosti a rozvíjať svoj potenciál.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Leoni Slovakia spol. s r.o., OZ Trenčianska Teplá
M.č. Dobrá 1356
914 01 Trenčianska Teplá

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erika Prekopova
Tel.: +421326550215
E-mail: poslať životopis
ID: 3894093  Dátum zverejnenia: 17.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,14 EUR/hod.