Výrobný operátor (stroj rewinder)

LEONI Slovakia, spol. s r.o., odštepný závod Trenčianska Teplá

Miesto práce
Trenčianska Teplá
Termín nástupu
dohodou
5,3 EUR/hod.+ mesačná variabilná zložka mzdy do maximálnej výšky 1,35€/hod od začiatku nástupu = celková nástupná mzda je do 6,65€/hod + príplatky za zmennosť + príplatok za poobednú zmenu nad rámec zákona + výrobný bonus v 2x ročne. Všetky sumy sú uvádzané brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Vykonáva obsluhu zariadenia na prevíjanie kábla (rewinder) a sleduje jeho správny chod,
* Nastavuje parametre na stroji podľa návodu,
* Kontroluje vstupný materiál podľa kontrolného plánu,
* Je zodpovedný za kvalitu vykonávanej práce.

* Práca v kmeňovom stave (nie cez agentúru) v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
* Práca v čistom výrobnom prostredí,
* Platové ohodnotenie s možnosťou zvýšenia základnej mzdy po pol roku a vždy so zvýšením kvalifikácie,
* Letný a zimný výrobný bonus,
* Nástupný bonus 400€ podľa interných pravidiel,
* Bonusy za zlepšovacie návrhy,
* Bonus na pitný režim zamestnancov,
* Stravovanie v areáli spoločnosti,
* Sociálny program:
- výborná cena stravovania,
- príspevky pri životných udalostiach a jubileách a odpracovaných rokoch,
- príspevky na športové a kultúrne aktivity,
- darčekové poukážky,
- príspevky zamestnávateľa na III.pilier.
* Autobusová doprava na zmeny.

Informácie o výberovom konaní

* Ide o stereotypnejší typ práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojársky, elektrotechnický, technický

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Schopnosť a ochota pracovať v nepretržitej prevádzke (12 hodinové zmeny, práca aj počas víkendov)
* Dobrý zdravotný stav
* Pracovitosť a zodpovednosť
* Základná znalosť práce s PC
* Ochota učiť sa = na pracovnú pozíciu vieme prijať
nekvalifikovaného pracovníka, ktorý má technické
zmýšľanie a je ochotný učiť sa

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do nemeckého koncernu LEONI AG a divízie Automotive cables solution, ktorá zamestnáva približne 3 200 zamestnancov na rôznych kontinentoch.

LEONI Slovakia, spol. s r.o. má dve prevádzky - Trenčianska Teplá - Dobrá a Trenčín - Súvoz. Spolu majú obe prevádzky približne 230 zamestnancov. Vyrábame dátové a bezpečnostné komponenty pre automobilový priemysel a káble do elektromobilov. Portfólio strojov je v zamerané na výrobu opletu a extrúziu kábla. Sme certifikovaní podľa noriem IATF 16949:2016 a ISO 14001:2015.

Ako zamestnávateľ si ctíme legislatívu a hodnoty, ktoré vytvárajú priestor na otvorenú komunikáciu, spokojnosť v pracovnom prostredí s orientáciou na splnenie požiadaviek našich zákazníkov v požadovanom čase, kvalite a množstve.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3894080  Dátum zverejnenia: 25.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,3 EUR/hod.