Strojný inžinier (Ref. č.: TRE000020)

Miesto práce
Trenčianska Teplá
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Junior úroveň 1000 - 1400 € (základná zložka mzdy 70%, variabilná zložka mzdy 30%) Mid senior úroveň od 1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Tvorba technickej dokumentácie a konceptov ako podklad pre investície.

• Plánovanie a návrh menších výrobných zariadení pomocou CAD.

• Podpora pri optimalizácií výrobných procesov a výrobných objektov.

• Technické schvaľovanie a uvádzanie výrobných zariadení do prevádzky.

• Spolupráca s externými dodávateľmi strojov a zariadení.

• Kontrola nákladov prebiehajúcich projektov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

priemyselné inžinierstvo, technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SolidWorks - pokročilý

Požiadavky na uchádzača

• Ukončené VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa (strojárstvo, priemyselné inžinierstvo a podobné)

• Pozícia vhodná pre absolventa

• Anglický jazyk (B1)

• Skúsenosti v procesnom inžinierstve, konštrukcii výrobných zariadení alebo zavádzaní výrobných zariadení do prevádzky výhodou.

• Znalosť a skúsenosti so SolidWorks.

• Silné technické a analytické myslenie, organizačné schopnosti, zodpovedný prístup.

Čo ponúkame

 • Motivujúci systém odmeňovania

• Letný a zimný bonus

• Poukazy na kultúrne a športové aktivity

• Príspevky pri životných udalostiach a pri darovaní krvi

• Odmeny pri životných jubileách a odchode do dôchodku

• Vianočné a mikulášske darčeky

• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie

• Výhodná cena stravovania 0,60 €

• Podpora ubytovania pri relokácii

• Firemné akcie a tímbildingy

LEONI spracuje Vaše údaje v IT – systéme, ktorý je konzistentný v celej spoločnosti a používa  zahraničných poskytovateľov služieb.

Odoslaním prihlášky súhlasíte s týmto postupom. LEONI zabezpečuje dodržiavanie ochrany osobných údajov

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našom závode v Trenčianskej Teplej máme približne 230 zamestnancov a vyrábame dátové káble pre automobilový priemysel. Šikovným sa u nás darí!

Práca v našej spoločnosti je viac než len zamestnanie – je to možnosť stať sa súčasťou stabilnej globálnej spoločnosti a výnimočného tímu, v ktorom môžete získať zaujímavé pracovné skúsenosti a rozvíjať svoj potenciál.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Leoni Slovakia spol. s r.o., OZ Trenčianska Teplá
M.č. Dobrá 1356
914 01 Trenčianska Teplá

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erika Prekopova
Tel.: +421326550215
E-mail: poslať životopis
ID: 3613856   Dátum zverejnenia: 12.3.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Junior úroveň 1000 - 1400 € (základná zložka mzdy 70%, variabilná zložka mzdy 30%) Mid senior úroveň od 1400