Tímový vedúci VN / VF meraní

LEONI Slovakia, spol. s r.o., odštepný závod Trenčianska Teplá

Miesto práce
Trenčianska Teplá
Termín nástupu
ASAP
Finálna mzda od 1300 € mesačne zložená 910 € základná mzda, 390 € variabilná zložka mzdy. Mzda závisí od úrovne seniority a skúseností uchádzača a môže byť i vyššia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného inžiniera elektrotechniky, ktorý bude zodpovedať za:
Riadenie tímu technikov vysokonapäťového a vysokofrekvenčného merania káblov (VN/VF), finálna kontrola produktu
Riešenie chýb VN / VF parametrov počas sériovej výroby
Proces zlepšenia VN / VF výkonnosti (vzorkovanie, testovanie, zlepšenie výrobného procesu)
Riešenie problémov s VN / VF parametrami
Vyhodnotenie nových výrobkov z hľadiska VN / VF výkonnosti
Kontrola VN / VF vývoja kvality káblov
Aktualizácia VN / VF test inštrukcií, manuálov a pracovných inštrukcií
Vypracovanie VN / VF reportov
Príprava investícií a kalibrácií zariadení
Zodpovedná kvalifikovaná osoba pre elektrické zariadenia a autorizácia na zariadenia do 20kV

Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s rastúcim objemom výroby
Letná a vianočná odmena (13. plat)
Silná podpora vzdelávania
Zaujímavý sociálny program, výborná cena stravovania
Podpora ubytovania alebo podpora pri dochádzaní "mobility bonus"

Dovoľujeme si kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, elektromechanické, telekomunikácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

oprávnenie elektrotechnika vyhláška č. 508/2009 par. 22 (par. 23 výhodou)
záujem o rádioamatérstvo
znalosť vysokofrekvenčných charakteristík koaxiálnych káblov
znalosť anglického jazyka
iniciatívnosť, schopnosť analyzovať problém a navrhovať riešenia, komunikačné schopnosti

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do nemeckého koncernu LEONI AG a divízie Automotive cables solution, ktorá zamestnáva približne 3 200 zamestnancov na rôznych kontinentoch.

LEONI Slovakia, spol. s r.o. má dve prevádzky - Trenčianska Teplá - Dobrá a Trenčín - Súvoz. Spolu majú obe prevádzky približne 230 zamestnancov. Vyrábame dátové a bezpečnostné komponenty pre automobilový priemysel a káble do elektromobilov. Portfólio strojov je v zamerané na výrobu opletu a extrúziu kábla. Sme certifikovaní podľa noriem IATF 16949:2016 a ISO 14001:2015.

Ako zamestnávateľ si ctíme legislatívu a hodnoty, ktoré vytvárajú priestor na otvorenú komunikáciu, spokojnosť v pracovnom prostredí s orientáciou na splnenie požiadaviek našich zákazníkov v požadovanom čase, kvalite a množstve.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3356776  Dátum zverejnenia: 4.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Finálna mzda od 1300 € mesačne zložená 910 € základná mzda, 390 € variabilná zložka mzdy. Mzda závisí od úrovne seniority a skúseností uchádzača a môže byť i vyššia.