Operátor/ka na technického leštenia

Miesto práce
Trenčianska Teplá, okres Trenčín
Termín nástupu
01.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2,83 € hod základná mzda. Variabilná (výkonová) zložka až do 1,08 počas prvého roku. Počas zaškoľovacieho procesu: 450 € "progres bonus" za úspešné zaškolenie. Náborový bonus 200 € po pol roku. Zvýšenie mzdy po zaškolení.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • oblsuha zariadenia na repasovanie prievlakových kameňov (drôtová leštička, ultrazvuk, mikroskop) podľa: návodu na obsluhu zariadenia, výrobnej dokumentácie, sprievodky a kontrolného plánu
  • zodpovedá za kvalitu vykonávanej práce
  • upozorňuje na nezhodný materiál, označuje ho a ukladá na vyhradené miesto
  • sleduje správny chod zariadenia, opotrebenie dielov

  • náborový bonus 200 €
  • letný a zimný bonus
  • príplatok za prácu v dvojzmennej prevádzke nad rámec ZP
  • doprava do zamestnania
  • výhodná cena stravovania (0,6 € zamestnanec)
  • príspevky do III.piliera
  • sociálny program (firemné akcie, príspevky pri životných jubileách)
  • tímové akcie
  • práca v tichom a čistom prostredí na dve zmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • zmysel pre detail a zodpovednosť, trpezlivosť
  • ochota pracovať na 2 zmeny

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našom závode v Trenčianskej Teplej máme približne 230 zamestnancov a vyrábame dátové káble pre automobilový priemysel. Šikovným sa u nás darí!

Práca v našej spoločnosti je viac než len zamestnanie – je to možnosť stať sa súčasťou stabilnej globálnej spoločnosti a výnimočného tímu, v ktorom môžete získať zaujímavé pracovné skúsenosti a rozvíjať svoj potenciál.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Leoni Slovakia spol. s r.o., OZ Trenčianska Teplá
M.č. Dobrá 1356
914 01 Trenčianska Teplá
ID: 3306659   Dátum zverejnenia: 3.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2,83 € hod základná mzda. Variabilná (výkonová) zložka až do 1,08 počas prvého roku. Počas zaškoľovacieho procesu: 450 € "progres bonus" za úspešné zaškolenie. Náborový bonus 200 € po pol roku. Zvýšenie mzdy po zaškolení.