Výrobný operátor/ka (pre prevádzku Súvoz 1, Trenčín)

LEONI Slovakia, spol. s r.o., odštepný závod Trenčianska Teplá

Miesto práce
Súvoz, Trenčín-Kubrá
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
3,87 EUR/hod.+ variabilná zložka od začiatku nástupu do maximálnej výšky 1,38€/h + príplatky za zmennosť + príplatok za poobednú zmenu 0,2€/hodina + Výrobný bonus v dvoch častiach (leto, zima)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Vykonáva obsluhu zariadenia a sleduje jeho správny chod a opotrebovanie dielov - špirálky a/alebo opletací stroj,
* Nastavuje parametre na stroji podľa návodu,
* Pracuje podľa pridelenej výrobnej dokumentácie v požadovanej kvalite a čase,
* Kontroluje vstupný materiál podľa kontrolného plánu.

* Práca v kmeňovom stave (nie cez agentúru),
* Atraktívne platové ohodnotenie (s možnosťou zvýšenia mzdy po pol roku),
* Nástupný bonus 300€,
* Letný a zimný bonus = Výrobný bonus,
* Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s rastúcim objemom výroby,
* Sociálny program:
- výborná cena stravovania,
- príspevky pri životných udalostiach a jubileách,
- príspevky na športové a kultúrne aktivity,
- darčekové poukážky,
- príspevky zamestnávateľa na III.pilier,
* Autobusová doprava na zmeny.

Informácie o výberovom konaní

Trenčín, Súvoz 1:
- operátor špiralizácie
- operátor opletového stroja

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojársky, elektrotechnický

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Schopnosť a ochota pracovať v nepretržitej prevádzke
(12 hodinové zmeny, práca aj počas víkendov),
* Dobrý zdravotný stav,
* Pracovitosť a zodpovednosť,
* Základná znalosť práce s PC,
* Ochota učiť sa.

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do nemeckého koncernu LEONI AG a divízie Automotive cables solution, ktorá zamestnáva približne 3 200 zamestnancov na rôznych kontinentoch.

LEONI Slovakia, spol. s r.o. má dve prevádzky - Trenčianska Teplá - Dobrá a Trenčín - Súvoz. Spolu majú obe prevádzky približne 230 zamestnancov. Vyrábame dátové a bezpečnostné komponenty pre automobilový priemysel a káble do elektromobilov. Portfólio strojov je v zamerané na výrobu opletu a extrúziu kábla. Sme certifikovaní podľa noriem IATF 16949:2016 a ISO 14001:2015.

Ako zamestnávateľ si ctíme legislatívu a hodnoty, ktoré vytvárajú priestor na otvorenú komunikáciu, spokojnosť v pracovnom prostredí s orientáciou na splnenie požiadaviek našich zákazníkov v požadovanom čase, kvalite a množstve.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3302751  Dátum zverejnenia: 27.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3,87 EUR/hod.