Skladník - práca na 2 zmeny

LEONI Slovakia, spol. s r.o., odštepný závod Trenčianska Teplá

Miesto práce
Súvoz 1, Trenčín-Kubrá
Termín nástupu
ihneď
základná mzda 3,85€/h. + variabilná časť do max. výšky 0,80€/h. + zmenové príplatky,možnosť navýšenia základnej mzdy po 6. mesiacoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykladá a nakladá kamióny
Zaskladňuje a vyskladňuje výrobky
Vykonáva preberanie obalov a príjem, preberanie materiálu
Vykonáva potvrdenie príjmu materiálu a obalov podľa dodacích listov na prepravných dokladoch
Vykonáva vydávanie a odpisovanie materiálu systémom SAP/R3
Vykonáva zaskladňovanie a preskladňovanie materiálu a obalov do výroby

Práca v stabilnej spoločnosti s rastúcim objemom výroby (priamo, nie cez agentúru)
Možnosťou zvýšenia mzdy už po pol roku
Nástupný bonus 300€ podľa interných podmienok spoločnosti
Výborná cena stravovania
Príspevky na športové a kultúrne aktivity a iné

Ak Vás zaujala naša ponuka, pošlite prosím životopis cez odkaz na tejto stránke. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky pre danú pozíciu.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

1

Preukaz vodiča VZV
Prax na VZV min. 1 rok
Práca s SAP - výhodou
Schopnosť a ochota pracovať v 2 -zmenej prevádzke

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do nemeckého koncernu LEONI AG a divízie Automotive cables solution, ktorá zamestnáva približne 3 200 zamestnancov na rôznych kontinentoch.

LEONI Slovakia, spol. s r.o. má dve prevádzky - Trenčianska Teplá - Dobrá a Trenčín - Súvoz. Spolu majú obe prevádzky približne 230 zamestnancov. Vyrábame dátové a bezpečnostné komponenty pre automobilový priemysel a káble do elektromobilov. Portfólio strojov je v zamerané na výrobu opletu a extrúziu kábla. Sme certifikovaní podľa noriem IATF 16949:2016 a ISO 14001:2015.

Ako zamestnávateľ si ctíme legislatívu a hodnoty, ktoré vytvárajú priestor na otvorenú komunikáciu, spokojnosť v pracovnom prostredí s orientáciou na splnenie požiadaviek našich zákazníkov v požadovanom čase, kvalite a množstve.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3100689  Dátum zverejnenia: 7.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 3,85€/h. + variabilná časť do max. výšky 0,80€/h. + zmenové príplatky,možnosť navýšenia základnej mzdy po 6. mesiacoch