Vedúci /-ca výroby / Production Plant Assistant

LEONI Slovakia, spol. s r.o., odštepný závod Trenčianska Teplá

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacLetná a vianočná odmena (13. plat), KPI

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie výrobnej časti extrúzie / výroba koaxiálnych káblov a dátových vodičov (kvalita, OTD, scrap, ostatné parametre výroby),
- riadenie team leadrov a operátorov (cca. 90),
- denné, týždenné, mesačné plánovanie pracovných zmien podľa plánu výroby,
- dosahovanie výrobných KPI,
- realizácia zlepšovateľských aktivít a lean projektov na oddelení,
- plnenie nariadení BOZP, PO a environmentu, dohliadanie na dodržiavanie disciplíny na pracovisku,
- riadenie akčných plánov.

- práca v medzinárodnej stabilnej a perspektívnej spoločnosti s rastúcim objemom výroby,
- letná a vianočná odmena (13. plat),
- podpora vzdelávania,
- zaujímavý sociálny program (príspevky na športové, kultúrne aktivity, jubileá, ..),
- výborná cena stravovania.

- pozícia je podriadená Manažérovi výroby a plánovania LEONI Slovakia, s.r.o., odštepný závod Trenčianska Teplá

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie alebo prax v priemysle elektro/strojárstvo/automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- výborné koordinačné a komunikačné zručnosti,
- schopnosť plánovať, organizovať, viesť ľudí, rozhodovať, riadiť priority, reagovať na zmeny,
- ideálna prax vo výrobnej spoločnosti s plánovaním výroby alebo procesov,
- znalosť práce v SAP - výhodou,
- schopnosť a ochota učiť sa, zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť, to do prístup, tímový hráč, odolnosť voči stresu.

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do nemeckého koncernu LEONI AG a divízie Automotive cables solution, ktorá zamestnáva približne 3 200 zamestnancov na rôznych kontinentoch.

LEONI Slovakia, spol. s r.o. má dve prevádzky - Trenčianska Teplá - Dobrá a Trenčín - Súvoz. Spolu majú obe prevádzky približne 230 zamestnancov. Vyrábame dátové a bezpečnostné komponenty pre automobilový priemysel a káble do elektromobilov. Portfólio strojov je v zamerané na výrobu opletu a extrúziu kábla. Sme certifikovaní podľa noriem IATF 16949:2016 a ISO 14001:2015.

Ako zamestnávateľ si ctíme legislatívu a hodnoty, ktoré vytvárajú priestor na otvorenú komunikáciu, spokojnosť v pracovnom prostredí s orientáciou na splnenie požiadaviek našich zákazníkov v požadovanom čase, kvalite a množstve.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3006996  Dátum zverejnenia: 10.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac