Vedúci /-ca výroby

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2000 € (1300 € - 1400 € základ plus mesačná variabilná zložka mzdy do 30%) Výsledná mzda závisí od pracovnej skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť na uvedenej pracovnej pozícii je riadenie úseku extrúzie pre výrobu koaxiálnych káblov a dátových vodičov s počtom spolu cca. 90 pracovníkov, v Trenčianskej Teplej -Dobrej.
Hlavné zodpovednosti za:
  • denné, týždenné, mesačné plánovanie pracovných zmien podľa plánu výroby
  • za dosahovanie výrobných KPI
  • za realizáciu zlepšovateľských aktivít a lean projektov na oddelení
  • za plnenie nariadení BOZP, PO a environmentu na pracovisku
  • za dodržiavanie pracovnej a bezpečnostnej disciplíny na pracovisku
  • za kvalitu výrobkov a kvalitu výrobného procesu
  • za vzniknuté náklady.

Koordinuje činnosti na odstránení operatívnych problémov kvality.
Pravidelné hlásenie KPI (mesačné, týždenné).
Stála kontrola plnenia akčných plánov.
Zavádzanie zmien vo výrobe.
Sledovanie zásob výrobných skladov.
Starostlivosť o rozvoj a vzdelávanie pracovníkov.

Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s rastúcim objemom výroby.
Letná a vianočná odmena (13. plat)
Silná podpora vzdelávania.
Zaujímavý sociálny program, výborná cena stravovania.

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite štruktúrovaný životopis a motivačný list.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2019 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie alebo prax v priemysle elektro/strojárstvo/automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Prax vo výrobnej spoločnosti.
Znalosť práce v SAP - výhodou.
Skúsenosti v riadení zamestnancov aspoň 2 roky.
Schopnosť riadiť ľudí, rozhodovať, riadiť priority.
Schopnosť a ochota učiť sa, zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť, tímová práca, komunikatívnosť a odolnosť voči stresu.

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našom závode v Trenčianskej Teplej máme približne 230 zamestnancov a vyrábame dátové káble pre automobilový priemysel. Šikovným sa u nás darí!

Práca v našej spoločnosti je viac než len zamestnanie – je to možnosť stať sa súčasťou stabilnej globálnej spoločnosti a výnimočného tímu, v ktorom môžete získať zaujímavé pracovné skúsenosti a rozvíjať svoj potenciál.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá
M. č . Dobrá 1356
91401 Trenčianska Teplá

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Horničáková
Tel.: 0421914363295
E-mail: poslať životopis
ID: 3006996   Dátum zverejnenia: 29.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000 € (1300 € - 1400 € základ plus mesačná variabilná zložka mzdy do 30%) Výsledná mzda závisí od pracovnej skúsenosti uchádzača.