Skušobný technik elektro

LEONI Slovakia, spol. s r.o., odštepný závod Trenčianska Teplá

Miesto práce
Trenčianska Teplá
Termín nástupu
ihneď
4,91 EUR/hod.+ variabilná časť do max. výšky 1,40€/hod od začiatku pracovného pomeru = celková nástupná mzda je od 6,31€/hod podľa skúseností kandidáta + príplatky za zmennosť podľa zákonníka práce + príplatok za poobednú zmenu nad rámec zákona, všetky sumy sú uvádzané brutto + 13ty plat v dvoch častiach roka (leto, zima)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Meranie elektrickej pevnosti káblov.
* Meranie el. vodivosti/skratu káblov.
* Meranie vysokofrekvenčných parametrov koaxiálnych a datových káblov.
* Manipulácia so špulami, paletizácia, príprava na expedíciu.
* Zaskakuje zmenovú kvalitu.

* Práca v stabilnej spoločnosti s rastúcim objemom výroby.
* Práca v kmeňovom stave, nie cez agentúru.
* Možnosť zvýšenia mzdy už po pol roku.
* Nástupný bonus 300€ podľa interných podmienok spoločnosti.
* Bonus za odporučenie kandidáta v maximálnej výške 400€ podľa interných podmienok spoločnosti.
* 13ty plat v dvoch častiach (leto, zima).
* Výborná cena stravovania.
* Príspevky na zdravie, športové, kultúrne aktivity a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Počet rokov praxe

2

* Vyhláška MPSVR SR č. 508/2009 Z.z §22 (nad 1000V - výhodou).
* Schopnosť a ochota pracovať v nepretržitej prevádzke
(12 hodinové zmeny, práca aj počas víkendov).
* Pracovitosť a zodpovednosť.
* Základná znalosť práce s PC.
* Ochota učiť sa.

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do nemeckého koncernu LEONI AG a divízie Automotive cables solution, ktorá zamestnáva približne 3 200 zamestnancov na rôznych kontinentoch.

LEONI Slovakia, spol. s r.o. má dve prevádzky - Trenčianska Teplá - Dobrá a Trenčín - Súvoz. Spolu majú obe prevádzky približne 230 zamestnancov. Vyrábame dátové a bezpečnostné komponenty pre automobilový priemysel a káble do elektromobilov. Portfólio strojov je v zamerané na výrobu opletu a extrúziu kábla. Sme certifikovaní podľa noriem IATF 16949:2016 a ISO 14001:2015.

Ako zamestnávateľ si ctíme legislatívu a hodnoty, ktoré vytvárajú priestor na otvorenú komunikáciu, spokojnosť v pracovnom prostredí s orientáciou na splnenie požiadaviek našich zákazníkov v požadovanom čase, kvalite a množstve.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2948982  Dátum zverejnenia: 5.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,91 EUR/hod.