Skušobný technik

Miesto práce
Trenčianska Teplá
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda 4,72€/h. + variabilná časť do max. výšky 0,80€/h. + zmenové príplatky,možnosť navýšenia základnej mzdy po 6. mesiacoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Meranie elektrickej pevnosti káblov.
Meranie el. vodivosti/skratu káblov.
Meranie vysokofrekvenčných parametrov koaxiálnych a datových káblov.
Manipulácia so špúlami, paletizácia.
Zodpovedá za namerané výsledky.
Pripravuje zmerané káble na expedíciu.

Práca v stabilnej spoločnosti s rastúcim objemom výroby (priamo, nie cez agentúru)
Možnosť zvýšenia mzdy už po pol roku
Nástupný bonus 300€ podľa interných podmienok spoločnosti
Výborná cena stravovania
Príspevky na športové a kultúrne aktivity a iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Počet rokov praxe

2

Vyhláška MPSVR SR č. 508/2009 Z.z §22 alebo §23. Schopnosť a ochota pracovať v nepretržitej prevádzke
(12 hodinové zmeny, práca aj počas víkendov).
Pracovitosť a zodpovednosť.
Základná znalosť práce s PC.
Ochota učiť sa.

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našom závode v Trenčianskej Teplej máme približne 240 zamestnancov a vyrábame dátové káble pre automobilový priemysel. Šikovným sa u nás darí!

Práca v našej spoločnosti je viac než len zamestnanie – je to možnosť stať sa súčasťou stabilnej globálnej spoločnosti a výnimočného tímu, v ktorom môžete získať zaujímavé pracovné skúsenosti a rozvíjať svoj potenciál.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Leoni Slovakia spol. s r.o., OZ Trenčianska Teplá
M.č. Dobrá 1356
914 01 Trenčianska Teplá

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erika Prekopova
Tel.: +421326550215
E-mail: poslať životopis
ID: 2948982  Dátum zverejnenia: 28.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 4,72€/h. + variabilná časť do max. výšky 0,80€/h. + zmenové príplatky,možnosť navýšenia základnej mzdy po 6. mesiacoch