Referent/-ka zákazníckeho servisu

Miesto práce
M.č. Dobrá 1356, 914 01 Trenčianska Teplá, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Komunikatívneho kandidáta so silnou orientáciou na zákazníka a znalosťami z "customer care" v oblasti automotive. Ideálny kandidát má skúsenosť z medzinárodného prostredia a komunikáciou v anglickom jazyku na dennej báze.

Vašou dennou náplňou práce bude:
  • komunikácia so zákazníkom pri spracovaní objednávok;
  • riešenie zákazníckych požiadaviek (druh výrobkov, množstiev, termínov, kvality, technických zmien a cien);
  • zodpovednosť za správnosť údajov v objednávkovom systéme;
  • spolupráca s Oddelením výroby pri tvorbe výrobných plánov;
  • spolupráca s Oddelením nákupu pri plánovaní materiálových vstupov;
  • spolupráca s Oddelením expedície pri odosielaní objednávok zákazníkom.

  • pružná pracovná doba
  • 13.ty plat vo forme dovolenkového a vianočného bonusu
  • podpora vzdelávania a možnosť kariérneho rastu
  • firemné akcie (športové vyžitie a pod.)

V prípade, že Vás ponuka zaujala, pošlite nám štruktúrovaný životopis v anglickom a slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • cit pre technické detaily
  • orientácia na zákazníka
  • silná osobnosť, schopná samostatného rozhodovania
  • odolnosť voči stresu
  • prax v oblasti zákazníckeho servisu - PODMIENKA
  • znalosť základných logistických procesov - výhoda
  • základný prehľad a poznanie procesov v SAP-e

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našom závode v Trenčianskej Teplej máme približne 230 zamestnancov a vyrábame dátové káble pre automobilový priemysel. Šikovným sa u nás darí!

Práca v našej spoločnosti je viac než len zamestnanie – je to možnosť stať sa súčasťou stabilnej globálnej spoločnosti a výnimočného tímu, v ktorom môžete získať zaujímavé pracovné skúsenosti a rozvíjať svoj potenciál.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Leoni Slovakia spol. s r.o., OZ Trenčianska Teplá
M.č. Dobrá 1356
914 01 Trenčianska Teplá
ID: 2423632   Dátum zverejnenia: 5.10.2017   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou