Referent/-ka zákazníckeho servisu

LEONI Slovakia s.r.o., odštepný závod Trenčianska Teplá

Miesto práce
M.č. Dobrá 1356, 914 01 Trenčianska Teplá, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Komunikatívneho kandidáta so silnou orientáciou na zákazníka a znalosťami z "customer care" v oblasti automotive. Ideálny kandidát má skúsenosť z medzinárodného prostredia a komunikáciou v anglickom jazyku na dennej báze.

Vašou dennou náplňou práce bude:
- komunikácia so zákazníkom pri spracovaní objednávok;
- riešenie zákazníckych požiadaviek (druh výrobkov, množstiev, termínov, kvality, technických zmien a cien);
- zodpovednosť za správnosť údajov v objednávkovom systéme;
- spolupráca s Oddelením výroby pri tvorbe výrobných plánov;
- spolupráca s Oddelením nákupu pri plánovaní materiálových vstupov;
- spolupráca s Oddelením expedície pri odosielaní objednávok zákazníkom.

- pružná pracovná doba
- 13.ty plat vo forme dovolenkového a vianočného bonusu
- podpora vzdelávania a možnosť kariérneho rastu
- firemné akcie (športové vyžitie a pod.)

V prípade, že Vás ponuka zaujala, pošlite nám štruktúrovaný životopis v anglickom a slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

SAP - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- cit pre technické detaily
- orientácia na zákazníka
- silná osobnosť, schopná samostatného rozhodovania
- odolnosť voči stresu
- prax v oblasti zákazníckeho servisu - PODMIENKA
- znalosť základných logistických procesov - výhoda
- základný prehľad a poznanie procesov v SAP-e

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našom závode v Trenčianskej Teplej máme približne 220 zamestnancov a vyrábame dátové káble pre automobilový priemysel. Šikovným sa u nás darí!
Práca v našej spoločnosti je viac než len zamestnanie – je to možnosť stať sa súčasťou stabilnej globálnej spoločnosti a výnimočného tímu, v ktorom môžete získať zaujímavé pracovné skúsenosti a rozvíjať svoj potenciál.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Leoni Slovakia spol. s r.o., OZ Trenčianska Teplá
M.č. Dobrá 1356
914 01 Trenčianska Teplá