Referent/-ka expedície - riadenie obalového hospodárstva

LEONI Slovakia s.r.o., odštepný závod Trenčianska Teplá

Miesto práce
Dobrá 1356, 91401 Trenčianska Teplá, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravuje zoznam / avíza výrobkov pre expedíciu obalov.
Zastrešuje príjem obalov na objednávku, na zákazníka, na dodávateľské kontá a návratky od zákazníkov.
Riadi odpadovanie poškodených obalov a reklamačný proces poškodených obalov od dodávateľa / zákazníka.
Riadi, kontroluje a zastrešuje pravidelnú inventúru obalov v rámci celého závodu.
Zastrešuje tvorbu požiadaviek na objednávku obalov a je súčasťou výberového procesu dodávateľa obalov.
Na pravidelnej báze reportuje stav obalov na sklade.
Stanovuje a hľadá riešenie pre optimálne rozloženie a zaskladnenie obalov.
Riadi plynulé fyzické toky obalov do výroby.
Zastrešuje fyzické zaplombovanie kontajnerov s obalmi pre expedíciu do tretích krajín.
Vystavuje faktúry na odpady na základe fakturačných avíz z oddelenia Centrálny sklad.
Spolupracuje s ostatnými úsekmi LS pri príprave podkladov expedície.

Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s rastúcim objemom výroby.
Letná a vianočná odmena
Silná podpora vzdelávania
Zaujímavý sociálny program, výborná cena stravovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Znalosť SAP - výhodou.
Prax v oblasti obalov - výhodou.
Precíznosť a dôslednosť, samostatnosť a zodpovednosť, odolnosť voči stresu.

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našom závode v Trenčianskej Teplej máme približne 220 zamestnancov a vyrábame dátové káble pre automobilový priemysel. Šikovným sa u nás darí!
Práca v našej spoločnosti je viac než len zamestnanie – je to možnosť stať sa súčasťou stabilnej globálnej spoločnosti a výnimočného tímu, v ktorom môžete získať zaujímavé pracovné skúsenosti a rozvíjať svoj potenciál.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

M.č. Dobrá 1356
914 01 Trenčianska Teplá

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Bačová
E-mail: poslať životopis
ID: 2416343   Dátum zverejnenia: 4.12.2017